Chcete, aby vaše miminko jedlo zdravě

a s radostí, ale netušíte, jak to zařídit?

Vše, co potřebujete vědět, aby se prcek najedl sám, rád a zdravě, jsem sepsala do tří dílů eBooku "Prcku, najez se sám". Více ve videu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
  • Netuším, co vlastně ten drobeček může jíst!"
  • „Děsí mě představa, že každé jídlo bude boj.
  • „Nechci ho přemlouvat a prosit, aby se najedl."
  • „Odmítám honit dítě se lžičkou v ruce."
  • „Příčí se mi miminko do jídla nutit."
  • „Nechci ztrácet čas každodenním mixováním jídla."
  • „Nechci, aby bylo moje dítě vybíravé."
  • „Mám strach, že nebude chtít jíst zeleninu."

Tyto obavy mi nedaly spát, a tak jsem dělala vše pro to, abych je překonala. Já už vím, jak se z toho nezbláznit a přechod z mateřského mléka na opravdové jídlo si užít. Zvládnete to i vy s jednoduchými návody a recepty. Krok za krokem.

Nechci si to nechat jen pro sebe, proto veškeré moje zkušenosti jsem pro vás sepsala do tří dílů eBooku "Prcku, najez se sám"

Zjistíte vše, co potřebujete vědět o BLW, prakticky. Získáte návody, postupy a recepty pro prcky, aby pro vás vaření pro prcka byla hračka. Přečtete si situace a zkušenosti, které mi pomohly nejen při jídle. Budete vědět, jak jsem se taky vždy a dobře najedla. Objevíte naši cestu a vydáte se na tu svou.

První díl: „10 kroků k BLW“

Díky tomuto eBooku budete přesně vědět, co vás čeká a jak to zvládnout s úsměvem.

šťavnatá teorie

Zjistíte, jak se "to má dělat".

naše cesta

Dozvíte se, jak jsme to dělali my a najdete si svou cestu.

historky ze života

Možná vás i překvapí, co vše nás na cestě potkalo.

Kuk dovnitř

Představte si tu pohodu, kdy v klidu sami nebo za pomoci svého dítěte uvaříte. Usednete společně ke stolu.

Vy jíte. Vychutnáváte si svoje jídlo a rozplýváte se nad tím, jak je ten váš prcek šikovný a jak krásně papá sám.

Druhý díl: „První jídla do ruky“

Ušetříte hromadu času a budete přesně vědět, jak potraviny pro miminko připravit a uvařit. Získáte návody a obrovské množství receptů pro děti (a jak je upravit i pro rodiče).

příprava jídla

Přehledy, kde najdete snad všechny druhy zeleniny, ovoce, obilovin i luštěnin a jak si s nimi v kuchyni poradit.

70 receptů

Recepty na snídaně, obědy i večeře pro prcky od 6. měsíce BEZ cukru, mléka, vajec, masa a s minimem lepku, které budou chutnat i vám.

úspora času

Mrknete do návodu, připravíte, nastavíte minutku a jdete si hrát. Až zazvoní, jídlo je hotovo.

Jukněte, co vás tam čeká

Kdykoliv vás napadne něco uvařit, nemusíte brouzdat po internetu, hledat recepty nebo ztrácet čas pročítáním diskusí s maminkami, co je právě teď pro vaše miminko vhodné. 

Stačí jen mrknout do 2. dílu e-booku "Prcku, najez se sám", kde je vše na jednom místě. Nemusíte tomu věnovat ani minutu navíc.

Třetí díl: „Rodič se nají vždy“

Recepty jsou určené pro vás (rodiče), abyste se taky dobře a chutně najedli. A brzy si je dají i děti (cca od 10. měsíce).

více než 60 dobrot podle 10 receptů

Podle 10 snadných receptů vykouzlíte nekonečně mnoho nápaditých pokrmů.

bez zbytečného plýtvání

I přebytky jídla, které prcek nedojedl se mohou stát surovinou pro další chutný pokrm.

vhodné pro alergiky (i vegany)

Jídla BEZ cukru, mléka, vajec, masa a s minimem lepku oživí jídelníček všem. Pokud chcete, přidejte si i maso.

Uvnitř najdete toto

"Beru jídlo jako hru. Užívám si to. Nebude to trvat dlouho a prcek už bude tak šikovný, že se mi bude po jeho umatlané tvářičce stýskat."

Veškeré své zkušenosti předávám ve třech nabitých dílech eBooku "Prcku, najez se sám". Kolik to bude stát?

Při koupi 3 eBooků "Prcku, najez se sám" budete mít v rukou bibli metody BLW a kuchařku pro dítě i pro sebe. Recepty jsou vhodné pro rodiče a děti, kterým není jedno, jak se stravují, i pro alergiky.

Jak drahý je váš čas? Jakou částkou je možné vyvážit čas? Čas strávený hledáním informací, receptů a jejich testováním místo toho, abyste byli se svým miminkem? Já jsem dobrovolně trávila hodiny v kuchyni, ale vy už nemusíte.

A tady to vše máte. Informace, které nikde jinde nenajdete ve 3 dílech eBooku "Prcku, najez se sám":

1. díl: „10 kroků k BLW“ 150 Kč 

2. díl: „První jídla do ruky“ 350 Kč 

3. díl: „Rodič se nají vždy“ 250 Kč 

 

Hodnota všech 3 dílů dohromady je 750 Kč.

Při koupi všech 3 dílů najednou zaplatíte 550 Kč.

Ušetříte 200 Kč.

Přibližně tolik zaplatíte za jeden oběd i s pitím pro 2 dospělé a 1 dítě v restauraci. Místo toho, že si necháte 1x uvařit v restauraci, se můžete naučit, jak si vždycky dobře uvařit pro sebe i pro prcka doma.

Ušetříte tím, že nebudete kupovat drahé lahvičky s jídlem pro děti, vařením jednoho jídla pro celou rodinu. Jídlem nemusíte plýtvat, protože budete vědět, jak zpracovat i přebytky, které prcek nedojedl. A za to budete moci jít do restaurace hned několikrát. 

Trilogie "Prcku, najez se sám" je nabitá informacemi o surovinách, přípravě jídla pro prcky krok za krokem, recepty i pro starší děti a rodiče, které nikde jinde nenajdete. To vše za zlomek ceny kurzu vaření (jednodenní kurzy vaření začínají kolem 2000 Kč). 

Máte ještě nějaké otázky? Váháte, jestli se do BLW metody se svým prckem pustit?

Co když to mé dítě nezvládne?

Bojíte se, že se dítě začne dusit? Opravdu není čeho se bát. Pokud vás to trápí, mrkněte na můj článek Bojím se, že se prcek začne při jídle dusit.

Nejsem vegan ani vegetarián, jíme všechno. Jsou eBooky i pro nás?

Ano. Věřím, že nechcete miminku dávat pouze maso a mléko a rádi byste zařadili i zeleninu. Mezi recepty najdete velké množství receptů nabitých zeleninou. Není nic jednoduššího než si k nim přidat maso. Nebo nahradit náhražku vejce nebo mléka tím klasickým.

Také jsme se potýkali s různými alergiemi a vím jaké to je, mít nějaká omezení. Proto dávám k dispozici naše recepty, které jsou vhodné i pro alergiky.

Receptů na masová jídla nebo jídla obsahující vejce nebo mléko je spousta. Čeho je málo a často v jídelníčku dospělých i dětí jsou zeleninová jídla. Proto jsem se rozhodla, že zařadím pouze recepty bez živočišných produktů. Já věřím, že nám všem (i naší planetě) to prospěje. Ale to rozhodnutí nechávám na vás.

Co když se mi eBooky nebudou líbit?

Možná se může zdát, že koupě eBooku je jako kupovat zajíce v pytli. Nemůžete si ho prohlédnout tak, jako tištěnou knihu. Chápu vaše obavy a záleží mi na tom, abyste byli spokojení. Proto vám nabízím garanci vrácení peněz, pokud zjistíte, že BLW metoda není pro vás nebo pro vašeho prcka to pravé. Garance platí do 30 dní od zakoupení eBooků. Napište mi e-mail a peníze vám vrátím v plné výši.

Máte rádi překvapení?

Já moc. To napětí, co to bude, je na tom to nejlepší. Ale já vás dlouho napínat nebudu. Mám pro vás hned 3 překvapení.

BONUS: Svačinky snadno

Když se miminko pustí do jídla, najednou se zdá, že jí pořád. Nastane otázka, co mu připravovat mezi "hlavními jídly". Je to jednodušší, než to vypadá. 

V hodnotě 99 Kč (samostatně neprodejné), ve formátu pdf

BONUS: Vytiskněte si

Už nikdy nebudete muset hledat, jak dlouho vařit brokolici nebo jáhly, nebo tápat, které potraviny jsou vhodné pro prcka právě teď. Praktické přehledy k tisku odpoví těm, co mají rádi tabulky, i těm, co raději čtou z obrázků. 

V hodnotě 99 Kč (samostatně neprodejné), ve formátu pdf

BONUS: Nakličte to

Klíčky jsou jako výživová bomba.  Dopřejte ji sobě i svému prckovi. Můžete si je koupit, ale ty čerstvě naklíčené doma jsou prostě nejlepší! V tomto bonusu vám ukážu, jak na to.

V hodnotě 99 Kč (samostatně neprodejné), ve formátu pdf

Co na to říkají maminky?

Musím říct, že jsem nadšená! Přesně tak jsem si to představovala 🙂 nejen recepty, ale i celkový náhled na jídlo v širších souvislostech... Nějakou dobu už se snažím o dobré stravování, ale v těhotenství mi to trochu ujelo :/ chci se svojí holčičkou i manželem jíst zdravě a chutně a nebaví mě kolikrát hledat si recepty a moc nad tím přemýšlet a Vaše eBooky jsou super návod. Hlavně mě taky baví Vaše životní sdílení a ty souvislosti.
Lucie Pojsl Knorrová
Nad koupí eBooku jsem nějak moc dlouho nepřemýšlela a jsem ráda, že jsem do toho šla. Hlavní pro mě byla asi zásoba receptů, protože jsem si moc neuměla představit, co vařit, aby to nebylo pořád dokola. Zároveň jsem chtěla mít nejlépe co nejvíc potřebných informací a návodů pohromadě, abych hledáním nemusela trávit kdoví kolik času. Takže za mě super. Určitě jsem si díky eBookům udělala nějakou představu, jak bych chtěla postupovat a jak se k jídlu pro prcka postavit. Syn teď má 6 měsíců a kousek, ale ještě není připravený, takže s BLW zatím vyčkáváme 🙂 Ale už se těším, až se na to vrhneme! Díky za ně 🙂
Verča Filipová
Dcerce je teď 6 měsíců, e-book mi ušetřil čas strávený rešeršemi, jak to dělat s příkrmy nejlíp, s porovnáváním přístupů z různých knížek a zkušeností na internetu. A je to velká radost, jak ji jídlo baví. Je paráda, že nad tím nemusím tolik přemýšlet a můžu čerpat ze zkušeností někoho jiného. Je to pro mě dobrý podnět dát šanci některým potravinám, jako třeba pohanka, které mě nenapadlo používat nebo mi nechutnaly. A zároveň příležitost začít si opět víc vařit pro sebe, když už vařím pro dítě. Díky 🙂
Vendula
Neměla jsem měla konkrétní očekávání. Šli jsme do toho a říkám si buď to půjde nebo ne. Učíme se se synem oba. Většina stravy je uvařená nebo upečená, tak jednou za 14 dní má i mixovanou. Mě velmi těší pestrost stravy a syn nic neodmítá. Každé jídlo je zážitek. Někdy to jde líp než jindy. S Vašimi eBooky mám důležité info po ruce a vaření je snazší. Před přikrmováním jsem měla pochyby, zda syn zvládne jídlo v pusince zpracovat. To víte, ještě nemá ani zub. Malý moc rád koukal, jak s manželem jíme. Nic mu nesmělo uniknout. Jednou jsem jedla syrové jablko a vypadal, že by si dal. Pravda, mělo trochu sypkou strukturu, ale překvapilo mě, jak mu to šlo a hlavně ho to bavilo! Dokáže to dásněmi hezky ohoblovat a vycucnout šťávičku. Teď má skoro 7 měsíců, zatím žádný zub, a většinou nemá problém si s jídlem poradit (leda když je mrkev nebo brokolice už starší, pak mixujeme). 🙂 Jak píšete, jde to i když nemá prcek ještě plnou pusu zoubků. 🙂
Ivana, maminka 7měsíčního prcka
"Okrem toho, že som sa dostala do tajov BLW, vidím nesmierny prínos v receptoch pre alergikov. Mne to naozaj velmi pomohlo, plánujem si ebook nejak vytlačiť, aby som mala recepty vždy poruke. Bola som totiž v bode, kedy som sa v príprave receptov stratila. Vzhľadom na potvrdené alergie som mala pocit, že stále dookola točím rovnaký jedálníček a to sa mi prestávalo páčiť. Vďaka ebooku som chytila nový elán k vareniu pre malú. Určite odporúčam."
Kristína Ciglanskáwww.malivyletnici.sk
"E-booky Prcku, najez se sám, jsou geniálním pomocníkem naší rodiny. Nemám fantazii na vaření, a pro malé děti už vůbec. Chtěla jsem vědět, co jim můžu připravit, aby to mohly jíst, a taky aby to nebylo pořád to samé. Gabi mi ulehčila všechnu práci. Jen jsem si našla kapitolu věnovanou věku mého dítěte, a už jsem mohla vařit. Navíc všechna jídla mají svou fotku, takže se v receptech výborně orientuje. Recepty používám v podstatě dodnes, jen si je trochu upravuji. Moje děti teď mají 2 roky a 1 rok a jedí rády. A já mám napady vařit. Díky moc!"
Vendula Peckováautorka projektu Vybavte své děti pro 21. století, vendulapeckova.cz
„Jako matka prvního dítěte, které krásně jedlo příkrmy, ale od 15. měsíců ledasco nejí a ještě se ve čtyřech letech nechá občas dokrmovat (asi lenost 🙂 ) jsem se těšila na Gabrielin e-book a to, jak dcera začne jíst pomocí BLW metody a vyhneme se tím podobným problémům. Tento e-book splňuje všechna moje očekávání v tom, že jsem pochopila, co je BLW metoda, jak ji praktikovat i jak dítěti jídlo připravovat a zároveň z něj i sobě. Velmi oceňuji 3. díl plný receptů, které se hodí nejen rodičům, kteří chtějí tenhle způsob jídla pro nejmenší děti vyzkoušet. Doporučuji všem, kterým není jedno, co jejich dítě jí a jsou ochotné mu je sami doma připravit a nekupovat drahé skleničky z potravinářského průmyslu.“
Veronika Hanzlikovaveronikahanzlikova.cz
E-booky jsem chtěla primárně kvůli receptům, při kterých se budeme schopny najíst obě. Knížky předčily má očekávání. Jsem ráda za tu "omáčku" okolo. Pro mě koupě e-booků určitě měla smysl 🙂
Hana
Děkuju za Vaše průvodce. Jsem ještě v procesu čtení, ale koupě nelituju. Mám čerstvě sedmiměsíční mimino a do jídla se mi s ním dlouho nechtělo. Přistupuju k němu ve všem hodně na základě toho, jak to cítím, ale zároveň občas potřebuju ujištění, že jdeme správnou cestou. Proste moc děkuju, knížky jsou super. Nejsou totiž jen suchou teorii a výcucem návodu jak na to, ale jsou takovou babiččinou osvědčenou kuchařkou s poznámkama. Moc oceňuju vlastní zkušenosti a přešlapy, je to jak rady od kamarádky.
Kateřina, maminka 7měsíčního miminka

Líbí se vám představa klidného oběda se svým prckem? Chcete na něj být hrdá a mít radost, že se taky v klidu najíte? Už se vidíte, jak si vychutnáváte skvělého jídlo, které umíte upravit na nekonečně mnoho způsobů podle toho, co máte zrovna máte doma.?

Pak jsou tyto eBooky pro vás to pravé. Mohou pozitivně ovlivnit to, jak si právě teď užíváte každý den a hlavně jak se vaše dítě stravuje teď i po celý jeho život. Nastartujte to právě teď. 

Není na co čekat, vše už mám pro vás připravené a jakmile kliknete na tlačítko koupit, je to vaše. 

Kompletní trilogie "Prcku, najez se sám!"stojí 550 Kč a k tomu navíc tři bonusy.

 

„Jídlo neřeším, jídlo si vychutnávám. Věřím tomu, že vztah k jídlu si dítě tvoří už od chvíle, kdy začíná ochutnávat opravdové jídlo. A proto nechávám své dítě, ať se nají samo už od 6. měsíce.

Nedělím jídlo na "pro dospělé" a "pro děti". Jídlo je jídlo. Já vařím jedno jídlo, nají se všichni. Každý, jak umí.“