Šílenství nebo odvaha?

Od chvíle kdy jsme dnes vyrazili z domu a uviděla jsem, že se nám sníh ještě drží na zahradě, musela jsem na to myslet. Hned jak mě to napadlo, tak jsem si řekla: „To je blbost!“ Ale nemohla jsem to dostat z hlavy, tak jsem to odpoledne udělala.

Když jsem jenom ve filmu viděla, jak někdo skočil nahý do sněhu nebo tam strčil hlavu, zamrazilo mě. Proč by si to někdo dělal? Mám se přece moc ráda na to, abych si přivolávala takové utrpení. Myslela jsem si ještě nedávno.

Dnes ráno jsem to ale viděla jinak

Vždycky jsem měla k zimě odpor. Hlavně nechat nohy pěkně v teple. Pořádně se nabalit a radši se potit, hlavně aby mi náhodou nebyla zima. Nebo ještě radši přibalit nějaké to termotričko do batohu, kdyby náhodou přituhlo.

Ale dnes byla ideální příležitost k mé osobní výzvě. Dělat každý den něco, z čeho mám strach. A navíc už jsem se začala přece otužovat (což mi přišlo dřív nepředstavitelné a taky to šlo), tak by to nemuselo být tak hrozné projít se sněhem. A tak jsem to zkusila.

Šla jsem strachu naproti… sněhem

A jaké to bylo? Super! Zvládla jsem to bez přemáhání. Prostě jsem shodila boty a ponožky a šla… Studilo to. Chladilo to. Ale ten pocit jak se bosé nohy zabořují do sněhu byl… nevím jak to napsat, no prostě příjemný.

Ale nejlepší na tom bylo, že se mi okamžitě ukázal na obličeji vítězný úsměv. Měla jsem radost, sama ze sebe. Překonala jsem sama sebe. Stačilo na to 5 minut a troška sněhu. Nemusela jsem jezdit do hor a skákat ze skály volným pádem. Teď už to vím. Ten pocit stál za to!

Ještě si to někdy zopakuji a těším se na to!

"Dala jsem synovi svobodu (nejen) v jídle a do života nám vstoupila čistá radost. Ukazuji maminkám, že to jde i jinak, než "se to dělá". Podporuji je na jejich cestě ke zdravému jídlu, zdraví celé rodiny a každodennímu štěstí. Chcete si přečíst celý můj příběh? Zjistila jsem o jídle pro děti opravdu mnoho a nechci si to nechat jen pro sebe. Mám pro vás ZDARMA eBook "PŘÍKRMY jinak", který vás provede prvními týdny zavádění jídla krok za krokem. Když chcete vědět jak jídlo pro prcka připravit a mít v kapse obrovské množství receptů pro sebe i pro děťátko, mohly by vás zajímat eBooky "Prcku, najez se sám". Raději se potkáváte osobně, pak se sejdeme na jednom z mých kurzů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů