Mrkněte, jak jí prcek sám (8 měsíců)! |VIDEO|

Taky někdy potřebujete důkaz, abyste uvěřili? A platí to mnohonásobně víc, když jde o vaše miminko? Je mi to jasné. Tak tady ho máte!

Když jsem se synem začínala s prvním opravdovým jídlem vůbec mě nenapadlo, že se stanu tak velkou propagátorkou metody BLW a že začnu psát blog o tom, jak správně jíst.

Já jsem svého syna u prvního opravdového jídla natáčela hodně málo. Tak nějak mě nenapadlo, že to budu potřebovat a raději jsem si to užívala naživo. Navíc, když jsem to zkusila, odvádělo to většinou pozornost od jídla. A teď bych za to byla sobě moc vděčná, protože bych vám to mohla ukázat.

Váhala jsem, jestli sdílet videa, jak můj prcek Felix jí. Nejsou profesionální, jsou natáčené na mobilu a v nedokonalém prostředí. Ale když se na ně dívám, vidím, jak má šikovné ručky a jakou má radost z jídla. Proto jsem se rozhodla, že vám je ukážu. Třeba vás taky přesvědčí.

Toto video ukazuje Felixe v 8. měsíci. Má už hodně natrénováno, takže zvládá palačinky s pečenými borůvkami. Na začátku byla palačinka vcelku. Na videu už je na cucky. 🙂
Mrkněte na to a dejte mi vědět, jestli vás to přesvědčilo a necháte svoje prcky, ať se taky nají sami.

Mějte se krásně a ať vám i vašim prckům chutná!

"Dala jsem synovi svobodu (nejen) v jídle a do života nám vstoupila čistá radost. Ukazuji maminkám, že to jde i jinak, než "se to dělá". Podporuji je na jejich cestě ke zdravému jídlu, zdraví celé rodiny a každodennímu štěstí. Chcete si přečíst celý můj příběh? Zjistila jsem o jídle pro děti opravdu mnoho a nechci si to nechat jen pro sebe. Mám pro vás ZDARMA eBook "PŘÍKRMY jinak", který vás provede prvními týdny zavádění jídla krok za krokem. Když chcete vědět jak jídlo pro prcka připravit a mít v kapse obrovské množství receptů pro sebe i pro děťátko, mohly by vás zajímat eBooky "Prcku, najez se sám". Raději se potkáváte osobně, pak se sejdeme na jednom z mých kurzů.
Komentáře
  1. Martina napsal:

    Napsala jste A ale B mi v článku chybí 🙂 Chce to hlavně pevné nervy, protože pak musíte uklidit nejen místo, ale prcka i většinou vykoupat a převléknout 🙂 a někdy vykoupat i sourozence… Jednou po sobě patlali špagety s omáčkou a to byl pohled pro bohy :-)))) rádi na to všichni vzpomínáme…Největší krize však přichází v restauraci, kdy pak chtějí jíst sami…
    Náš mladší „jedl“ jakmile seděl v židličce, takže něco málo po 1/2 roce a dost si to užíval…

    • Gabriela Hebká napsal:

      Milá Martino, máte pravdu, někdy je u toho jídla opravdu nepořádek. To netajím, jen se to do každého příspěvku nevejde všechno a na úklid taky dojde řada 🙂 je fakt, že někdy je to všude, ale mě zase překvapilo, jak to celkem brzy vymizelo a najednou nebylo, co uklízet. I u toho videa je vidět, že někdy to zvládají prostě skvěle, sedí a jí. Jindy si s tím jídlem holt potřebují trošku pohrát. Je to proces učení a testují, co s tím jídlem všechno jde udělat. U nás to v restauraci právě bylo úplně v pohodě. Měla jsem pocit, že když má možnost patlat to doma, tak v restauraci tu potřebu nemá a prostě jenom jí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů