Dárek pro babičku a dědu plný emocí

k narozeninám, svátku, dni matek, otců, na Vánoce...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Knížky pro babičku a dědečka se stanou velmi osobním dárkem, když do nich napíšete, co k nim cítíte, čím vás obohatili, co jim přejete a ještě mnohem víc...

Chcete darovat...

 • Dárek na míru
  Nemusíte sami nic vyrábět. Vše už jsem vytvořila za vás.
 • Osobní vyznání
  Je jen na vás, kolik toho chcete říct (tedy napsat). Každá stránka nemusí být popsaná do posledního volného místečka. Stačí pár slov, které mohou znamenat mnoho.
 • Emoce
  Darujete sebe, své pocity tím, že napíšete, co cítíte. Může to být první krok k prolomení ledů. Může dojít k posunutí vztahu s tchyní nebo s maminkou. Ke změně vztahu k lepšímu s tchánem nebo tatínkem. Nebo krásné vyznání, které jste stejně chtěli udělat, jen jste nevěděli jak, nebo k tomu nebyla ta správná příležitost.

dárek na míru

Otázky uvnitř vás povedou, ale napíšete jen to, co sami chcete a co babičce a dědovi přejete.

cena

330 Kč

doprava

Objednávky rozesíláme jednou týdně (každé pondělí), při zaplacení do pátku 20:00.

Chci poslat tu pozitivní energii dál... pošlete ji taky.

Nemusíte darovat tyto knihy, které jsem vytvořila. Můžete si je vytvořit i sami.
Nebo to může to být úplně jiný dárek, jiné gesto, ale se stejným významem. Nebo to prostě babičce jen řekněte. Někdy stačí málo.

Od chvíle, kdy jsem tyto knížky vymyslela, mi to nedalo spát. Hřálo mě u srdce už jen pomyšlení na to, jak krásný dárek to bude. A právě to s vámi chci sdílet.
Tu myšlenku DAROVAT EMOCE, NE VĚCI.

Nakoukněte dovnitř knížky "20 věcí o naší babičce":

Nakoukněte dovnitř knížky "20 věcí o našem dědečkovi"?

Co říkají ti, co už dárek dostali nebo darovali? 

Jaké to bylo darovat knížky pro tchyni a tchána se svěřila Nadiya Jindřiška Jindrová, lektorka v oblasti sebe-vědomí, vztahů a sexuality. Více o Jindřišce na nadiya.cz.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Tchyně byla nadšená, nejlepší dárek! Moc jsme ji tím dojali."
Klárka Janíková
"Vyplňovala jsem pro svou maminku a pro svou starou babičku dva zápisníky. Máma si přečetla sama druhý den a napsala mi hezká slova o tom, jak je ráda, že k ní přiletěla duše tak jiná i tak podobná té její. Babička má teď špatné období, hodně špatně slyší a teď v podstatě přichází i o zrak. Na jedno oko nevidí, druhé jí slábne. Psala jsem velkým písmem, ale vypadalo to, že si stejně zápisník nebude moci přečíst. Na čtení nahlas se nedokázala soustředit. Po čase mi ale řekla, že se jí podařilo zápisník s lupou přečíst a že z toho měla radost. Mě samotnou moc těšilo být v duchu s babičkou i s mámou a přemýšlet o nich, když jsem zápisníky vyplňovala. Udělala jste nám radost, děkuju Vám."
Jana

Dojatá babička Barbary Vaníčkové

"Babička měla velikou radost a i slzičky ukáply..."
‎Barbara Vaníčková‎
"Gabi, ani nevím, jak bych to popsal a jaké pocity má dědeček po přečtení. Je to úžasná knížka, trefné otázky a ještě lepší psaní od dětí. Vrátí to vzpomínky, zvedne to náladu. Tři slova. Úžasné, úsměvné a dojemné. 😮😀😢"
Ladislav Hebkýtatínek 3 dcer, dědeček 5 vnoučat

,

Kdo tyto dárky vytvořil a proč?

Gabriela Hebká, koučka

"S nadšením a radostí Vám pomůžu najít Váš vlastní způsob, jak žít spokojeně a hlavně v souladu se sebou, mít naplňující vztah s rodinou i blízkými nebo nalézt smysl v práci nebo v podnikání. Prostě abyste byli šťastní, ne abyste dělali někoho šťastným. 

Můj způsob práce s lidmi (koučování, chcete-li) není říkat ostatním, co mají slepě dělat. Vedu své klienty k tomu, aby si řešení a odpovědi na vnitřní otázky našli sami. Jedině tak to bude ta správná cesta právě pro ně.

Díky pravidelnému koučování (v roli koučovaného) se mi proměnil život, vyznám se v sobě a vím jak si pomoci v nejrůznějších situacích. Umím pracovat se svými emocemi a tvořím si tak své každodenní štěstí.

Dárky pro babičky a dědečky vznikly jen pro mou rodinu, ale ukázalo se, že mají sílu proměnit vztahy.  A proto jsem je nabídla i ostatním. Dělá mi radost pomáhat lidem, aby jim bylo ve vztazích lépe."

Jaké to bylo, když jsem knížky darovala já? 

"V jedné takové nepříjemné situaci s manželovou maminkou jsem si uvědomila, že ji mám ráda, ale navzájem si to komplikujeme. Stojíme si tvrdohlavě za svým, nebo se naopak snažíme vyjít si za každou cenu vstříc, což je někdy ještě horší. Proto vznikl tento dárek. Abych jí řekla, jak to cítím já. Užívala jsem si tvorbu knihy pro babičku i její vyplňování. Přitom mě napadlo, že bych si přála, aby více lidí mohlo podobný dárek dát... Těšila jsem se, až si svůj dárek rozbalí. Hned se do ní začetla a nemohla se odtrhnout. Místy se usmívala, někdy jsem nevěděla, co si myslí a dokonce se i smála na celé kolo. A jako bonus si ho přečetl i manželův táta. To mi přišlo taky skvělé, protože když spolu dva lidé tak dlouho žijí, mohou vidět už jen každodenní věci a někdy zapomenou na přednosti toho druhého."
Gabriela Hebká

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Společně se sestrami jsme darovaly knížku naší babičce (mamince naší maminky) nabitou vtipnými historkami, vděčností a láskyplnými slovy. Byla jsem dojatá, když jsem četla, co napsaly sestry. Při čtení babička plakala smíchy i dojetím a taky se smála na celé kolo. Zjistila, jak je pro nás jedinečná. Lepší dárek jsme jí nemohly dát. Přidali jsme i naše fotky s babičkou a všemi pravnoučaty, to se babičce moc líbilo."
Gabriela Hebká

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak to uděláme?

Chci se s Vámi o tento dárek plný emocí podělit. Věřím tomu, že tím můžeme společně vyvolat vlnu radosti a štěstí. 

Cena 330 Kč

Cena 330 Kč

Objednávky rozesíláme jednou týdně (každé pondělí), při zaplacení do pátku 20:00.

Doprava dle výběru:

 • osobní odběr zdarma (Králův Dvůr u Berouna)
 • Zásilkovna 99 Kč
 • Česká pošta 99 Kč 

Při nákupu 2 a více kusů platíte poštovné a balné pouze jednou.

Ručíme za dodání do Vánoc při zaplacení do 16. 12. 2022 12:00.

Darujme emoce, ne věci.