Gabriela Hebká vás zve na

Chcete zažít čistou radost z jídla?

Tušíte, že je třeba brzy začít s příkrmy,

ale nevíte jak na to?

Chcete, aby vaše miminko jedlo rádo, zdravě a bez stresu kolem? Chcete se taky někdy najíst? Cítíte, že byste chtěla přistupovat ke svému dítěti s respektem a dopřát mu možnost volby a svobodu v tom, co jí, kdy jí a kolik toho sní?

Já jsem to měla podobně, jste tu správně. Čtěte dál.

Můj syn jí rád.

Je to díky metodě BLW (z anglického Baby-Led Weaning), při které se už 6měsíčnímu miminku podává opravdové jídlo (zelenina a ovoce) do ruky. Nerozmixované, nakrájené na velké kousky. A dítě se krmí samo.

Vděčím taky sama sobě za to, že jsem mu dopřála svobodu (nejen) v jídle.

Řeknu vám, jak to zvládnout v pohodě a s úsměvem.

„Vím, jak správně jíst. Jídlo neřeším, jídlo si vychutnávám. Věřím tomu, že vztah k jídlu si dítě tvoří už od chvíle, kdy začíná ochutnávat opravdové jídlo. A proto nechávám své dítě, ať se nají samo už od 6. měsíce. Nedělím jídlo na "pro dospělé" a "pro děti". Jídlo je jídlo. Já vařím jedno jídlo, nají se všichni. Každý, jak umí.“

Na kurzu vám řeknu vše, co potřebujete vědět, aby mohlo začít vaše miminko ochutnávat skutečné jídlo. O čem tedy bude řeč?

 • 1
  Co je to BLW?
 • 2
  Zavádění potravin
 • 3
  Připravuji a vařím
 • 4
  Kvalita potravin a nakupování
 • 5
  Prcek kouše a tráví
 • 6
  Prcek to zvládne sám
 • 7
  Jak zvládnout tlak okolí (pro maminky)
 • 8
  Jak ušetřit čas
 • 9
  Ještě nesedí
 • 10
  Úklid po jídle
 • 11
  Voda aneb co a kdy má pít?
 • 12
  Sůl - ano nebo ne?
 • 13
  Jíme společně nebo taky ne

Řeknu vám, "jak se to dělá" a jak jsem to zvládla já. Všechny situace a bariéry jsme společně překonali a už vím, že je to vlastně jednoduché. A proto si to nechci nechat jen pro sebe.

Navíc zodpovím všechny vaše dotazy.

Z kurzu si odnesete:

 1. eBook "PŘÍKRMY jinak aneb BLW v praxi", který pro vás vytisknu
 2. nákupní seznam podle věku dítěte
 3. recepty vhodné pro prcky

Čeká vás uvolněná atmosféra, bezpečný prostor pro sdílení, čas na individuální dotazy a diskusi.

Co o kurzu říkají maminky?

"Moc děkuji za obohacující kurz a zejména milý lidský přístup. Každá otázka byla zodpovězena s péčí a individuálním pochopením. Podporující slova a příjemná atmosféra nás provázela celou dobu, moc jsme si to i se synem užili a dozvěděli se zase víc. Velmi doporučuji všem, kteří chtějí svým dětem dopřát přirozený vstup do světa chutí a vůní dobrého jídla."

Jarmila Majdováonczech.one

"Opravdu mi pomohlo slyšet pár informací. Třeba to, že než se příliš stresovat, co vlastně vařit, že i den "jenom" kojení je v pohodě. Pak důvěřovat dítěti, že se samo nechce zadusit... nedávno mi Vašík strčil do pusy hopíka (sice není jídlo, ale pocit rodiče je stejný), vyzkoušel a po chvíli vyplivnul. Takže jsem se zklidnila i u jídla, nechávám to na něj (ať klidně uzme velký kus) a všimla si, že pokud to v puse nezpracuje, prostě to vyplivne (meloun případně vysaje a pak vyplivne 🙂 a taky Vaše drobná nasdílení ohledně tchýně bylo pro mne nápomocné si poslechnout! Bylo to moc fajn, díky!"

Petra Vítková

Budete vědět vše, co potřebujete. A pak už bude jen na vás, jaké si to uděláte. 

Mám za sebou 2 roky každodenní přípravy jídla ve stylu BLW pro malého alergika. Teď mám doma šikovného jedlíka, který jí vše, co já. Jídlo nás baví.

Díky kvalitní stravě se nám podařilo minimalizovat ekzém, který měl syn kvůli potravinovým alergiím. Alergií i ekzému jsme se zbavili. 

I přesto a právě proto dál vařím z kvalitních základních surovin (ideálně bio a z dobrých zdrojů), s minimem mléčných výrobků, masa a lepku. Proč? Protože mi to chutná a prospívá nám to.

Vařím snadná jídla bez zbytečného plýtvání, která chutnají i masožravcům a mlékopijcům. Moje recepty jsou pro všechny, komu záleží na tom, co jí. I když už vím, že správně jíst není jen o tom CO jíme, ale JAK to jíme.  A proto si vychutnávám jídlo i život, den za dnem.

Dočetli jste až sem, tak to vypadá, že se asi potkáme. Na jak dlouho, kdy a kde to bude?

NA JAK DLOUHO? 2 hodiny (9:30-11-30).

KDE? 

Praha: A centrum, Vítkova 10, Praha 8 - Karlín (tramvají č. 3, 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc nebo Křižíkova)

ZA KOLIK? 350 Kč

KDY? jaro 2020 (konkrétní termíny budou zveřejněny)

Vaše rezervace bude potvrzena po přijetí platby.

Přihlašování a platba online nejpozději 2 dny před termínem kurzu. Přihlášení na poslední chvíli mi, prosím, oznamte v SMS, děkuji. V případě dotazů mi napište na 724 903 688 nebo gabi@gabrielahebka.cz.

A děti přineste/přivezte s sebou. Ty se účastní samozřejmě zdarma. 

Těším se na setkání.

Možná vás teď napadá zásadní otázka... 

Nevím, jestli se do BLW metody se svým prckem pustit. Je to pro mě?

Podle mého názoru je BLW metoda pro každé dítě, ale ne pro každého rodiče. Na kurzu zjistíte všechny informace o metodě BLW a pak se sami rozhodnete, jak to bude vyhovovat právě vám a vašemu prckovi. 

Napadají vás další otázky?

Přineste si je s sebou. Ráda vám je zodpovím naživo. Nemůžete se dočkat nebo se vám termín nehodí? Ptejte se v uzavřené skupině BLW v praxi: Prcku, najez se sám nebo sledujte stránku Prcku, najez se sám, kde sdílím recepty, vhodné potraviny a také naše historky nejen o jídle.