Gabriela Hebká a Zdena Plavcová vás zvou na

"Chci jíst a cítit se zdravě, ale někdy nevím, které potraviny jsou vhodné právě pro mě.

Už jsem vyzkoušela několik výživových směrů, ale pokaždé se dostanu do stejného bodu, kdy nevím, jestli to vlastně dělám správně. Chci se cítit lépe, lehce a zdravě, ale dostávají se ke mě protichůdné informace. Netuším, co mám vlastně jíst a co ne." 

Cítíte se podobně? Chtěli byste si konečně udělat v tom zdravém stravování jasno? Vědět co jíst, kde to koupit, jak to uvařit a sníst?

Měly jsem to podobně. Prošly jsme si zažívacími potížemi, intolerancí na laktózu a zmatek v doporučeních, které jsme dostávaly od odborníků. A jediné, o co nám šlo tehdy i teď, abychom se cítily dobře a byly zdravé. A už to víme a rádi se o to s vámi také podělíme. Každé z nás totiž vyhovuje něco jiného, každá jsme jedinečná individualita.

Víme, jak správně jíst. Ukážeme vám praktický pohled na snadný výběr správných surovin, jednoduché nakupování, efektivní vaření, požitek při jídle i jak se cítit skvěle ve svém těle. Řekneme vám, jak ozdravit své tělo, pokud už nějaké příznaky nemocí máte.

Zajímá vás to? Čtěte dál.

Připravili jsme pro vás kurz, ze kterého si odnesete motivaci začít jíst tak, jak je to nejlepší právě pro vás. Ne podle obecných návodů různých výživových směrů. A navíc budete vědět, jak to udělat prakticky.

Představte si, že už neřešíte, co budete jíst k snídani, k obědu ani k večeři. Vaříte skvěle, ale jen tak mimochodem. Jídlo si vychutnáváte a hlavně cítíte se báječně na těle i na duši.

Co všechno se v kurzu dozvíte a zažijete?

 • 1
  Co je zdravá strava a proč je tolik protichůdných výživových doporučení
  Je to až směšně jednoduché, ale v záplavě informací, které se k nám dostávají to není vidět.
 • 2
  Zboříme nejčastější předsudky zdravé stravy
  Úplně všechny, i ty, které zatím neznáte.
 • 3
  Zjistíte, jaká strava je vhodná právě pro vás (i pro vaše dítě)
  Je spousta doporučení, která platí obecně, ale není nic lepšího, než vědět, co je to nejlepší právě a jenom pro vás. A přesně to taky zjistíte.
 • 4
  Máte nějaké (nejen) zažívací potíže?
  Během kurzu zjistíte, jak se jich zbavit.
 • 5
  Dáme vám tipy na to, kde nakupovat kvalitní suroviny.
  Možností je spousta, stačí si vybrat způsob, který vyhovuje právě vám.
 • 6
  Odhalíte taje intuitivního vaření, kterému jsme obě propadli
  Intuitivní vaření je vaření bez receptu, ze surovin které mám doma k dispozici. A vždy je z toho skvělé jídlo. Nevěříte? Ukážeme vám jak na to.
 • 7
  Víte proč jíte?
  Na kurzu to zjistíte.
 • 8
  Po odchodu z kurzu budete přesně vědět JAK.
  Jak správně jíst a co vše je k tomu třeba. Prakticky.
 • 9
  Hodilo by se vám vědět jak se hodit do pohody?
  To vám taky řekneme. Bude toho hodně.

JÍDLO NÁS BAVÍ

„Vím, jak správně jíst. Jídlo neřeším, jídlo si vychutnávám. Věřím tomu, že vztah k jídlu si dítě tvoří už od chvíle, kdy začíná ochutnávat opravdové jídlo. A proto nechávám své dítě, ať se nají samo už od 6. měsíce. Nedělím jídlo na "pro dospělé" a "pro děti". Jídlo je jídlo. Já vařím jedno jídlo, nají se všichni. Každý, jak umí.

Vařím snadná jídla bez zbytečného plýtvání, která chutnají i masožravcům a mlékopijcům. Moje recepty jsou pro všechny, komu záleží na tom, co jí. I když už vím, že správně jíst není jen o tom CO jíme, ale JAK to jíme.  A proto si vychutnávám jídlo i život, den za dnem."

Gabi

UKÁŽU VÁM CESTU KE ZDRAVÍ

"Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem."

Zdena

Jídlo si užíváme.

Je nám dobře v těle i v hlavě, vaříme intuitivně, s radostí a jen tak jakoby mimochodem. Máme spoustu praktických vychytávek a tipů na to, co jíst, jaké suroviny, v jaké kvalitě, kde je nakoupit, jak je připravit, uvařit i sníst. Je to naše vášeň, která je nakažlivá. Pokud se nechcete nechat strhnout, raději ani dál nečtěte.

 

Představte si, že se cítíte silní, plní energie, ale zároveň lehcí jakoby vás něco nadnášelo. To se děje nejen díky potravinám, které tělu lahodí a vyživují ho, ale také protože jíte, když to tělo opravdu potřebuje. Nemáte návaly hladu ani náhlé poklesy nálady nebo energie, necítíte potřebu dát si cukr nebo jinou "drogu". Máte spokojené trávení, dobrou náladu a cítíte se prostě báječně. 

Kurz "Jak správně jíst"

láskyplná práce s tělem

Poslouchání vlastního těla a jeho signálům.

cesta k mému jídlu

Co a kde nakupovat, jak suroviny připravit, jak uvařit. Vše velmi prakticky krok za krokem.

recepty

Variabilní recepty na snídaně, svačiny, obědy i večeře. Inspirace na každý den.

Až budete z našeho kurzu odcházet, budete přesně vědět

 • jaké jídlo je vhodné právě pro vás
 • jak postupovat, když máte (nejen) trávící potíže
 • jak změnit své stravování, hravě
 • kde zdravé suroviny nakupovat
 • jak zdravě vařit a nestrávit celý den v kuchyni
 • že to jde i s dětmi
 • co pít
 • že být v pohodě je víc než biomrkev
 • čím nahradit alergeny

Taky jsme to zažily, ale všechny tyto situace a bariéry jsme překonaly a už víme, že je to vlastně jednoduché. Každá jsme měly jinou cestu za svým zdravím jídlem a nechceme si tu zkratku, kterou už známe, nechat jen pro sebe.

Jak dlouho, kdy a kde?

JAK DLOUHO? 2 hodiny (9:30-11-30).

KDE? A centrum, Vítkova 10, Praha 8 - Karlín (mramvají č. 3, 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc nebo Křižíkova)

ZA KOLIK? 350 Kč

KDY? Nejbližší termíny jsou 13. 5. a 10. 6. 2019.

Vaše rezervace bude potvrzena po přijetí platby.

Přihlašování a platba online vždy nejpozději 5 dní před termínem kurzu. Později přihlášení platí hotově na místě. V případě zájmu nebo dotazů nám napište:

Zdena Plavcová (epigenetika@email.cz, 733 616 012)

Gabriela Hebká (gabi@gabrielahebka.cz, 724 903 688)

A děti přineste/přivezte s sebou. Ty se účastní samozřejmě zdarma. 

Žádný termín se vám nehodí? Nevadí, budou další...

Sledujte Gabi na facebooku Prcku, najez se sám nebo na Instagramu Prcku, najez se sám nebo Zdenu na facebooku Epigenetická fytoterapie nebo na Instagramu Zdena Plavcová a nenechte si další termín uniknout.  

Máte ještě nějaké otázky? Váháte, jestli se na kurzu dozvíte právě to, co potřebujete?

Napište nebo zavolejte...

Zdena Plavcová (epigenetika@email.cz, 733 616 012)

Gabriela Hebká (gabi@gabrielahebka.cz, 724 903 688)

Máme pro vás něco navíc...

BONUS

Bonus v podobě ukázky individuálního testování základních potravin. Zjistíte tak, které potraviny jsou právě pro vás vhodné a kterým se raději vyhnout.