KOUČOVÁNÍ S GABI

Podpořím vás na vaší cestě.

Co říkají ti, co už se mnou koučování zažili?

Gabi je úžasná žena a koučka. Umí se skvěle naladit a porozumět. A vždycky se zeptat na to pravé, co mi pomohlo se někam posunout. Má skvělou energii, která umí motivovat, podpořit, nakopnout, uklidnit. Každý koučink byl vždy v něčem velmi obohacující. Měla jsem s ní spoustu AHA momentů, které měly přesah do každodenního života. Velmi pozitivně ovlivnily různé oblasti mého života: business, vztah s partnerem nebo další vztahy. Když mě koučuje, nic jiného neexistuje. Jen tady a teď. Plyneme spolu a vždy se výrazně posunu k mému cíli. Pokud hledáte kouče, který má velkou vnitřní sílu a drive, Gabi je vaše. Je skvělé vidět, jak jí její práce baví. Jak jí září oči a je celá rozzářená. A tahle její jiskra se pak velmi jednoduše a rychle šíří. A hlavně pomůže zažehnout tu jiskru nebo cokoliv, co tam je ve mě. S Gabiným koučinkem je život jako na obláčku.
Jana Jochmanová, coach & mentor, janajochmanova.com
Gabi jako koučku velmi doporučuji. Je vnímavá a s dobrými instinkty. Koučovací proces s ní je dobrodružná a obohacující cesta. Vždy vám věnuje svou plnou pozornost, nehodnotí vás a vede tak, že se zcela přirozeně naladíte na jiné pole možností a inspirace, kde si můžete lépe uvědomit své zdroje, objevit nová a neotřelá řešení a přístupy a získat cenné vhledy do tématu, s kterým přicházíte. Gabi je milá a inspirativní žena a setkání s ní je vždy přínosné.
Andrea Polákováspecializuje se na Čchi Kung, Taichi, Meditace, EFT terapie
Už měsíce se mořím s tím jak dosáhnout svého snu. Mám pocit, že ať to vezmu za jakýkoliv konec, nenacházím řešení. Zkouším koučink s Gabi. Moc si od toho neslibuju ale naděje umírá poslední. Gabi je ale velmi empatická a má schopnost ukázat mi můj problém úplně z jiného pohledu. Dovedly mě tam její promyšlené otázky. Pak jsem si říkala, že to co jsem celou dobu řešila a ztrácela nad tím spoustu energie vlastně vůbec nebyl problém. Děkuji Gábi, že jsi mi ukázala směr.
Lucie KonečnáAutorka bestselleru Mámina průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské a průvodkyně financemi nastávajících maminek, luciekonecna.cz
Pod vedením Gábi jsem si uvědomila, že dlouhodobě o něčem snít neznamená ještě to 100 % chtít. Pochopila jsem, že absenci té skutečné síly, která by sen změnila v realitu, jsem omlouvala „strachem o finanční stránku rodiny, o děti…“. Našla a pojmenovala jsem si však své opravdové vnitřní zdroje, pomocí kterých jsme spolu s Gábi stanovily první krůčky k budování mého podnikání. Chtělo to jiný pohled, pár trefných otázek a říct nahlas pravdu, což není vůbec mnohdy jednoduché, ale úlevné a inspirující. Za mě děkuji a doporučuji.
doc. PhDr. Mgr. Marcela Janíková, Ph.D.pedagog na vysoké škole
Před konzultací s Gábi jsem měla spoustu nejasných plánů a nápadů a nevěděla jsem, jak je zrealizovat a dostat k potenciálním zákazníkům. Během konzultace mi najednou začaly docházet některé možnosti a nakonec se vykrystalizovaly konkrétní produkty i kroky, jak je dostat k zákazníkům. Gábi mě navíc zahrnula i vlastními nápady a poskytla mi nadhled na mou situací. Mám pocit, že se mi teď otevřel úplně nový svět možností a těším se až začnu realizovat konkrétní kroky. Doporučuji Gábino vedení všem, kdo se cítí na křižovatce nebo zaseklí ve svém podnikání.
Jana Binováfotografka ženské duše, janabinova.cz
Mám za sebou koučovací marketingovou hodinku s Gabi a jsem nadšená. Už jsme se domluvily na další spolupráci, protože mi Gábi dala tolik zajímavých podnětů, tipů a taky vhledů. Právě ty vhledy a zhodnocení mého podnikání byly to nejcennější, co jsem potřebovala slyšet a také zvědomit. Dostala jsem několik důležitých otázek a díky mým odpovědím a marketingových zkušenostem Gábi už jsem dostala i konkrétní tipy, jak to vše taky napravit. A to nejdůležitější - jak to taky opravdu zavést do praxe. Moc děkuji a těším se na další spolupráci.
Veronika Hanzlíkováakreditovaná výživová poradkyně a emoční koučka s celostním přístupem ke zdraví, tělu i duši, veronikahanzlikova.cz
Děkuji Gabriele za parádní setkání. Díky naší lekci a propojení koučinku, metoringu a vidanté schopností, dokázala najít v mém vyprávění to, co potřebuji uchopit a udělat pro své podnikání nejdříve. A že to nebylo jednoduché ! Jako multipotenciálka mám moře nápadů, jeden zajímavější, než druhý a sama často váhám, kterou cestou se dát. Gabriela našla ten konec niti zamotaného klubka a ukázala mi směr, který se mnou rezonuje. Navíc mi dala zpětnou vazbu v realizovatelnosti mých nápadů a podpořila mou vizi. Díky této konzultaci mi to vše dosedlo v posloupnosti a přineslo mi to úlevu, že už vím, jak na to.
Milena KořínkováMagic Therapy, masaze-fyzioterapie-mk.cz
Gabi, děkuji za konzultaci. V okamžiku, kdy jsem cítila nerozhodnost, zda obnovit své podnikání a zkusit to znovu a lépe, mi od tebe přišlo povzbuzení a potvrzení toho, že nemusím za každou cenu dělat všechno, co se „dělat má“, že stačí jen to, co mě baví a v čem se cítím v pohodě. Že to, co mě otravuje a energie neproudí, nemusím dělat. Podnětný byl tvůj vhled a některé jednoduché návrhy, které by mě samotnou asi jen tak nenapadly. Konzultace mi dala zase další pohled na to, co je možné a jak se přiblížit klientkám. Děkuji ti za tvůj čas a určitě tě doporučím komukoli, kdo potřebuje zkonzultovat otázky vlastního nastavení mysli, ale i otázky byznysové ve svém podnikání.
Lenka VoštováS dětmi ven bez obav, lenkavostova.cz