Hravé koučování je způsob, jak s lehkostí zvládnout životní těžkosti.

Koučování bývá vnímáno jako práce mysli. Ale při hravém koučování je mysl někdy trochu na obtíž se všemi svými vědomostmi, zkušenostmi a vzorci. Proto se zaměříme také na emoce a necháme mluvit i tělo.

Koučování NENÍ drezura ani cesta k výkonu, jak by se mohlo podle názvu zdát.

Koučování JE možnost, jak se podívat na svůj život jinak, jakoby z jiného úhlu nebo dokonce nadhledu, který vám kouč ukáže. Kouč vás nevede za ruku směrem, který mu přijde nejlepší. Role kouče je svítit vám na cestu, ale směr, rychlost i způsob chůze si volíte sami. A taky sami jdete. Kouč podporuje vaši jedinečnost.

Hravé koučování je... 

Představte si, že někde uvnitř máte sklad plný schopností, dovedností, zážitků, emocí a technik. Možná i tušíte, že toho dokážete opravdu hodně, jen vám někdy něco brání ty skvělé věci udělat. A je to dost pravděpodobně tím, že do svého skladu jdete pouze s malou baterkou.

Často v sobě najdete něco, co vám pomůže, ale někdy taky ne. A někdy jste v životě tak zamotaní, že zapomenete, že baterku máte a do svého pomyslného skladu jdete úplně potmě.

Kouč má silnější baterku nebo, pokud jste na to připraveni, rozsvítí světlo v celém vašem skladu. Díky tomu uvidíte, čeho jste schopni, probudí se ve vás motivaci a chuť do akce. Je taky možné, že vám něco brání posvítit si na něco opravdu skvělého, pak společně bariéru hravě překonáme.

Během koučování zkoumáme, objevujeme, aktivujeme zapomenuté schopnosti, abyste si je mohli s sebou odnést a pustit se do akce. Nejvíce práce vás i tak čeká mezi jednotlivými setkáními. To za vás nikdo neudělá. Můžete se do změn, zlepšování života i každodenních situací pustit s podporou kouče, vědomím, že vše, co potřebuji mám po ruce a to se pak vše dělá lépe.

V čem mně osobně pomohlo koučování?

 • balancovat podnikání a rodinu
 • je nevyhnutelná součást mého podnikatelského i osobního růstu
 • vylepšit nejeden vztah v rodině i s přáteli a partnerem
 • zvládat emoce
 • zažívat štěstí v každodennosti
 • ujasnit si, čemu se chci pracovně věnovat (najít poslání)
 • znovu jsem objevila "volný" čas, který na mateřské záhadně zmizel a taky jsem zjistila, jak ho nejlépe využít

Jak probíhá koučování osobně i online

 • přinesete si nějaké své téma (nebo i víc témat) a společně je prozkoumáme
 • zvolíme to, které vás nejvíce pálí nebo máte největší chuť řešit
 • hravým způsobem se dostaneme k vytouženému cíli nebo najdeme úplně jinou nečekanou cestu, která bude právě pro vás ta nejlepší
 • nejvíce změn se děje mezi koučovacími sezeními, protože uvádíte svá řešení do života

Nejčastější témata mých klientek

 • podnikání (mentoring v oblastech, marketing, prodej, vize, strategie)
 • vztahy
 • mám rozjeté podnikání a někde mi to drhne
 • sladění podnikání, rodiny a péče o sebe
 • ale jak dobře víme, vše se vším souvisí a tak jakékoliv téma si přinesete, dostaneme se tam, kam potřebujete

Kolik to stojí?

Pro maminky na mateřské a rodičovské sleva 40% z ceny.

1 koučovací hodina: 2 000 Kč

Potkáme se víckrát? (3 hodiny): 5 400 Kč (1 800 Kč/h)

Pracujeme dlouhodoběji? (6 hodin a více): od 9 000 Kč (1 500 Kč/h)

Máte chuť pustit se do hravého koučování?

Napište mi o úvodní online hovor ZDARMA (25 min.).

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co říkají ti, co už se mnou koučink zažili?

"Gabi je úžasná žena a koučka. Umí se skvěle naladit a porozumět. A vždycky se zeptat na to pravé, co mi pomohlo se někam posunout. Má skvělou energii, která umí motivovat, podpořit, nakopnout, uklidnit. Každý koučink byl vždy v něčem velmi obohacující. Měla jsem s ní spoustu AHA momentů, které měly přesah do každodenního života. Velmi pozitivně ovlivnily různé oblasti mého života: business, vztah s partnerem nebo další vztahy. Když mě koučuje, nic jiného neexistuje. Jen tady a teď. Plyneme spolu a vždy se výrazně posunu k mému cíli. Pokud hledáte kouče, který má velkou vnitřní sílu a drive, Gabi je vaše. Je skvělé vidět, jak jí její práce baví. Jak jí září oči a je celá rozzářená. A tahle její jiskra se pak velmi jednoduše a rychle šíří. A hlavně pomůže zažehnout tu jiskru nebo cokoliv, co tam je ve mě. S Gabiným koučinkem je život jako na obláčku."

Jana Jochmanová, coach & mentor, janajochmanova.com

"Gabi jako koučku velmi doporučuji. Je vnímavá a s dobrými instinkty. Koučovací proces s ní je dobrodružná a obohacující cesta. Vždy vám věnuje svou plnou pozornost, nehodnotí vás a vede tak, že se zcela přirozeně naladíte na jiné pole možností a inspirace, kde si můžete lépe uvědomit své zdroje, objevit nová a neotřelá řešení a přístupy a získat cenné vhledy do tématu, s kterým přicházíte. Gabi je milá a inspirativní žena a setkání s ní je vždy přínosné."

Andrea Polákováspecializuje se na Čchi Kung, Taichi, Meditace, EFT terapie

"Už měsíce se mořím s tím jak dosáhnout svého snu. Mám pocit, že ať to vezmu za jakýkoliv konec, nenacházím řešení. Zkouším koučink s Gabi. Moc si od toho neslibuju ale naděje umírá poslední. Gabi je ale velmi empatická a má schopnost ukázat mi můj problém úplně z jiného pohledu. Dovedly mě tam její promyšlené otázky. Pak jsem si říkala, že to co jsem celou dobu řešila a ztrácela nad tím spoustu energie vlastně vůbec nebyl problém. Děkuji Gábi, že jsi mi ukázala směr."

Lucie KonečnáAutorka bestselleru Mámina průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské a průvodkyně financemi nastávajících maminek, luciekonecna.cz

„Pod vedením Gábi jsem si uvědomila, že dlouhodobě o něčem snít neznamená ještě to 100 % chtít. Pochopila jsem, že absenci té skutečné síly, která by sen změnila v realitu, jsem omlouvala „strachem o finanční stránku rodiny, o děti…“. Našla a pojmenovala jsem si však své opravdové vnitřní zdroje, pomocí kterých jsme spolu s Gábinou stanovily první krůčky k budování mého podnikání. Chtělo to jiný pohled, pár trefných otázek a říct nahlas pravdu, což není vůbec mnohdy jednoduché, ale úlevné a inspirující. Za mě děkuji a doporučuji.“

doc. PhDr. Mgr. Marcela Janíková, Ph.D.pedagog na vysoké škole