Koučování pro maminky je způsob, jak s lehkostí zvládnout životní těžkosti.

Koučování NENÍ drezura ani cesta k výkonu, jak by se mohlo podle názvu zdát.

Koučování JE možnost, jak se podívat na svůj život jinak, jakoby z jiného úhlu nebo dokonce nadhledu, který vám kouč ukáže. Kouč vás nevede za ruku směrem, který mu přijde nejlepší. Role kouče je svítit vám na cestu, ale směr, rychlost i způsob chůze si volíte sami. A taky sami jdete. Kouč podporuje vaši jedinečnost a pomáhá vám dělat ty kroky a udržet váš směr.

Během koučování zkoumáme, objevujeme, aktivujeme zapomenuté schopnosti, abyste si je mohly s sebou odnést a pustit se do akce a začlenit je do svého života. 

V čem mně osobně pomohlo koučování?

 • zvládat emoce
 • zažívat štěstí v každodennosti
 • znovu jsem objevila "volný" čas, který na mateřské záhadně zmizel a taky jsem zjistila, jak ho nejlépe využít
 • vylepšit nejeden vztah v rodině i s přáteli a partnerem
 • najít si hlídání
 • být v přítomnosti a v klidu
 • najít sama sebe

Jak probíhá koučování osobně i online

 • přinesete si nějaké své téma (nebo i víc témat) a společně je prozkoumáme
 • zvolíme to, které vás nejvíce pálí nebo máte největší chuť řešit
 • hravým způsobem se dostaneme k vytouženému cíli nebo najdeme úplně jinou nečekanou cestu, která bude právě pro vás ta nejlepší
 • nejvíce změn se děje mezi koučovacími sezeními, protože uvádíte svá řešení do života

Nejčastější témata mých klientek

 • jsem unavená, nemám žádný čas pro sebe
 • naladění se na dítě, aby byli oba spokojení
 • partner se nezapojuje, nejsem ve vztahu šťastná
 • chci dítěti dát to nejlepší ze sebe, ale cítím, jak jako matka selhávám
 • nezvládám to - dítě, domácnost ani vztah
 • výchova dětí a kde jsem v tom já jako maminka?

Kolik to stojí?

1 hodina: 2 500 Kč / pro maminky na mateřské zvýhodněná cena 2 000 Kč

6 a více hodin: od 12 000 Kč (tj. 2 000 Kč/h) / pro maminky na mateřské zvýhodněná cena od 9 000 Kč (tj. 1 500 Kč/h)

Cítíte, že je koučování pro maminky pro vás?

Napište mi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co říkají ti, co už se mnou koučink zažili?

"Gabi je úžasná žena a koučka. Umí se skvěle naladit a porozumět. A vždycky se zeptat na to pravé, co mi pomohlo se někam posunout. Má skvělou energii, která umí motivovat, podpořit, nakopnout, uklidnit. Každý koučink byl vždy v něčem velmi obohacující. Měla jsem s ní spoustu AHA momentů, které měly přesah do každodenního života. Velmi pozitivně ovlivnily různé oblasti mého života: business, vztah s partnerem nebo další vztahy. Když mě koučuje, nic jiného neexistuje. Jen tady a teď. Plyneme spolu a vždy se výrazně posunu k mému cíli. Pokud hledáte kouče, který má velkou vnitřní sílu a drive, Gabi je vaše. Je skvělé vidět, jak jí její práce baví. Jak jí září oči a je celá rozzářená. A tahle její jiskra se pak velmi jednoduše a rychle šíří. A hlavně pomůže zažehnout tu jiskru nebo cokoliv, co tam je ve mě. S Gabiným koučinkem je život jako na obláčku."
Jana Jochmanová, coach & mentor, janajochmanova.com
"Gabi jako koučku velmi doporučuji. Je vnímavá a s dobrými instinkty. Koučovací proces s ní je dobrodružná a obohacující cesta. Vždy vám věnuje svou plnou pozornost, nehodnotí vás a vede tak, že se zcela přirozeně naladíte na jiné pole možností a inspirace, kde si můžete lépe uvědomit své zdroje, objevit nová a neotřelá řešení a přístupy a získat cenné vhledy do tématu, s kterým přicházíte. Gabi je milá a inspirativní žena a setkání s ní je vždy přínosné."
Andrea Polákováspecializuje se na Čchi Kung, Taichi, Meditace, EFT terapie
"Už měsíce se mořím s tím jak dosáhnout svého snu. Mám pocit, že ať to vezmu za jakýkoliv konec, nenacházím řešení. Zkouším koučink s Gabi. Moc si od toho neslibuju ale naděje umírá poslední. Gabi je ale velmi empatická a má schopnost ukázat mi můj problém úplně z jiného pohledu. Dovedly mě tam její promyšlené otázky. Pak jsem si říkala, že to co jsem celou dobu řešila a ztrácela nad tím spoustu energie vlastně vůbec nebyl problém. Děkuji Gábi, že jsi mi ukázala směr."
Lucie KonečnáAutorka bestselleru Mámina průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské a průvodkyně financemi nastávajících maminek, luciekonecna.cz
„Pod vedením Gábi jsem si uvědomila, že dlouhodobě o něčem snít neznamená ještě to 100 % chtít. Pochopila jsem, že absenci té skutečné síly, která by sen změnila v realitu, jsem omlouvala „strachem o finanční stránku rodiny, o děti…“. Našla a pojmenovala jsem si však své opravdové vnitřní zdroje, pomocí kterých jsme spolu s Gábinou stanovily první krůčky k budování mého podnikání. Chtělo to jiný pohled, pár trefných otázek a říct nahlas pravdu, což není vůbec mnohdy jednoduché, ale úlevné a inspirující. Za mě děkuji a doporučuji.“
doc. PhDr. Mgr. Marcela Janíková, Ph.D.pedagog na vysoké škole
Před konzultací s Gábi jsem měla spoustu nejasných plánů a nápadů a nevěděla jsem, jak je zrealizovat a dostat k potenciálním zákazníkům. Během konzultace mi najednou začaly docházet některé možnosti a nakonec se vykrystalizovaly konkrétní produkty i kroky, jak je dostat k zákazníkům. Gábi mě navíc zahrnula i vlastními nápady a poskytla mi nadhled na mou situací. Mám pocit, že se mi teď otevřel úplně nový svět možností a těším se až začnu realizovat konkrétní kroky. Doporučuji Gábino vedení všem, kdo se cítí na křižovatce nebo zaseklí ve svém podnikání.
Jana Binováfotografka ženské duše, janabinova.cz
Mám za sebou koučovací marketingovou hodinku s Gabi a jsem nadšená. Už jsme se domluvily na další spolupráci, protože mi Gábi dala tolik zajímavých podnětů, tipů a taky vhledů. Právě ty vhledy a zhodnocení mého podnikání byly to nejcennější, co jsem potřebovala slyšet a také zvědomit. Dostala jsem několik důležitých otázek a díky mým odpovědím a marketingových zkušenostem Gábi už jsem dostala i konkrétní tipy, jak to vše taky napravit. A to nejdůležitější - jak to taky opravdu zavést do praxe. Moc děkuji a těším se na další spolupráci.
Veronika Hanzlíkováakreditovaná výživová poradkyně a emoční koučka s celostním přístupem ke zdraví, tělu i duši, veronikahanzlikova.cz