Objednávka eBooků

Prcku, najez se sám

 • ANO
  Objednávám si jeden ze 3 dílů nebo rovnou celou trilogii „Prcku, najez se sám!“ (níže zaškrtněte svůj výběr). Vím, že v 1. díle se dozvím vše, co potřebuji vědět o „BLW v 10 krocích“ a jak je převést do praxe. V 2. díle najdu návody a recepty na "První jídla do ruky" pro prcky. Díky 3. dílu „Rodič se nají vždy“ si pochutnám i já.
 • ANO
  Těším se na to, že budu láskyplně provázen/a představováním opravdového jídla pro mé miminko. A veškeré své kroky, otázky a obavy budu moci sdílet a konzultovat s ostatními maminkami v uzavřené skupině na Facebooku BLW v praxi: Prcku, najez se sám.
 • ANO
  Vím, že k jednorázovému nákupu všech tří eBooků (níže zaškrtněte "včetně bonusů") získávám i tři bonusy: "Vytiskněte si" (obsahuje přehledy s časy varu a tipy k přípravě potravin), "Svačinky snadno" a "Nakličte to".
 • ANO
  Uvědomuji si, že koupí eBooků nic neriskuji, protože je mohu bez udání důvodů kdykoliv během 30 dnů vrátit a dostanu své peníze zpět.
0
maminek si koupilo celou trilogii včetně bonusů

Už nemusíte hledat dál. Vše co potřebujete vědět o metodě BLW, tedy jak přejít z mateřského mléka na opravdové jídlo, najdete v trilogii "Prcku, najez se sám".

 

"U Gábiny jsem ochutnal naprosto výborné zeleninové placičky. Ihned jsme si s babičkou brali recept a těším se, až mi je doma připraví. Její recepty jsou skvělé a vnukovi moc chutnají. Té její metodě jsem moc nevěřil, ale musím uznat, že vnuk je s jídlem moc šikovný."
Jiří Matyskadědeček
„Jako matka prvního dítěte, které krásně jedlo příkrmy, ale od 15. měsíců ledasco nejí a ještě se ve čtyřech letech nechá občas dokrmovat (asi lenost 🙂 ) jsem se těšila na Gabrielin e-book a to, jak dcera začne jíst pomocí BLW metody a vyhneme se tím podobným problémům. Tento e-book splňuje všechna moje očekávání v tom, že jsem pochopila, co je BLW metoda, jak ji praktikovat i jak dítěti jídlo připravovat a zároveň z něj i sobě. Velmi oceňuji 3. díl plný receptů, které se hodí nejen rodičům, kteří chtějí tenhle způsob jídla pro nejmenší děti vyzkoušet. Doporučuji všem, kterým není jedno, co jejich dítě jí a jsou ochotné mu je sami doma připravit a nekupovat drahé skleničky z potravinářského průmyslu.“
Veronika Hanzlikovaveronikahanzlikova.cz

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište mi na FB messenger (Gabriela Hebká), e-mail gabi@gabrielahebka.cz nebo volejte na 724 903 688.

Jsem tu pro vás, ráda vaše otázky zodpovím.