JIŽ BRZY!: eBooky „Prcku, najez se sám“ 

Vše, co musíte vědět, než začnete s příkrmy metodou BLW, se dočtete hned v 1. díle. Je to šťavnatá teorie okořeněná historkami ze života. Po přečtení druhého dílu budete znát, jaké potraviny jsou vhodné pro vaše miminko, jak je připravit a uvařit. Budete vždy vědět, co uvařit díky spoustě receptů rozdělených podle věku dítěte. Podle 3. dílu uvaříte miminku, ale i sobě díky jednoduchým receptům (vhodným pro rodiče i starší děti). A pochutnáte si všichni, bez plýtvání. Já už se moc těším, až vám je ukážu.

Budou vypadat nějak takhle (vizualizace):

Ještě nejsou hotové, ale dělám na tom! Pokud chcete, abych vám dala vědět, jak budou dokončené, klikněte a přidám si vás na seznam.

 

Inspirace, naše zkušenosti a postřehy, tipy a recepty

Inspiraci k tomu co uvařit pro sebe, pro děti od 6. měsíce i pro malé alergiky a vše co k tomu patří najdete na Facebook stránce  Prcku, najez se sám nebo na profilu na Instagramu prckunajezsesam.

Sledujte mě, ptejte se, sdílejte a komentujte... Dělám to pro vás.

Bezpečné prostředí pro otázky, otevřené diskuse a sdílení

Máte nějaké otázky? Chcete se podělit o své úspěchy? Chcete najít podporu u ostatních maminek, které právě příkrmy do ruky řeší? Přidejte se k nám v uzavřené skupině na Facebooku: BLW v praxi: Prcku, najez se sám.

Potkáme se tam?

Pravidelná dávka informací, článků, zážitků a novinek

Na mých stránkách gabrielahebka.cz najdete tipy a zkušenosti nejen k metodě BLW, ale tak nějak vše, co se motá kolem jídla, vaření, péče o alergie a ekzémy a taky spoustu dalších článků nejen o jídle, ale i dalších tématech, která mne jako maminku zajímají. 

Můžete ode mě dostávat pravidelnou dávku informací v e-mailu. K odběru se můžete přihlásit stažením eBooku ZDARMA zde. Sledujte své přijaté e-maily (někdy se zatoulají do složek promo akce, spam atd.)