Kombinuji KOUČOVÁNÍ, MARKETING a VNITŘNÍ NASTAVENÍ.

Někdo využije vše při jednom setkání, někomu víc vyhovuje zaměřit se pokaždé jen na jednu věc.

Záleží na tématu a vašich potřebách.

Společně volíme vždy tu nejvhodnější kombinaci pro vás v danou chvíli.

Koučování pomáhá ujasnit si vizi, najít silnou vnitřní motivaci, prozkoumat všechny možnosti a vydat se směrem k vytouženému cíli. A hlavně, skutečně dělat kroky, které k cíli vedou, což bývá nejčastější slabé místo. Ne protože jsme neschopné, ale protože jsme zahlcené, nestíháme, máme toho moc a děláme spoustu kroků a aktivit, které nejen že nevedou k cíli, ale spíše nás od něj vzdalují.

Během koučování nedávám žádné rady ani doporučení. Plně se soutředím na vás a hledáme vaše pohledy, vaše směry a váš jedinečný způsob, jak se do cíle dostat s energií a nadšením

Marketing je nedílnou součástí businessu. Když neděláte marketing, dost pravděpodobně neprodáváte. A tím pádem moc nevyděláváte. A to asi nechcete. Podíváme se komplexně na strategii, marketingové nástroje a principy a vybereme ty, které jsou nejvhodnější pro váš business. Poladíme i produkty a služby a sestavíme takové, které jsou nejlepší pro vaše klienty i pro vás. Jednoduše... marketing pomáhá dostat k lidem to, co děláte. A díky tomu vydělávat

Vnitřní nastavení je něco, bez čeho lze dělat business (a spousta lidí to tak i dělá), ale pak to drhne, blokuje se, musíme to tlačit a někdy padnout vyčerpáním. A to nechceme. Vnitřní nastavení je podle mě naprostý základ ke spokojenému a naplněnému životu a také fungujícímu podnikání. Nejprve se naladíte vy a pak doladíme váš business na vás... proměníte se vy, i váš business. Pokud to ovšem tak budete chtít.

 

A výsledek?

 • Začnete tvořit s lehkostí v souladu se sebou.
 • Budete přesně vědět, jaké kroky dělat a co právě teď váš business i vaši klienti nejvíc potřebují.
 • Radost, naplnění a prosperitu. 

 

S čím konkrétně vám můžu pomoci?

 • vize vašeho projektu
  Vystavění budoucí vize vašeho projektu s konkrétními kroky k jejímu naplnění.
 • business strategie (online i offline)
  Business bez strategie je jako chodit po lese se zavázanýma očima a doufat, že najdeme studánku. Business s funkční strategií a jasným plánem dokáže práci podnikatele výrazně zjednodušit a tápání po lese ze změní v procházku po více či méně prošlapané cestičce. Volba je na vás.
 • marketing a prodej (online i offline)
  Marketingové nástroje na míru vašemu businessu. Správná volba produktů a služeb pro vás, vaše klienty i váš business model. Cenotvorba. Péče o komunitu. A hlavně, jak dostat k lidem to, co děláte, a prodat. Proto také pomáhám s přípravou kampaní a podporuji během nich.
 • vnitřní nastavení (energetické chcete-li)
  Mindset je základ. Může jít o celkové nastavení vůči podnikání, prodeji, prosperitě, sebe-hodnotě, sebe-vědomí... Však víte, jak zásadní je mindset pro úspěch a vnitřní naplnění.
 • time-management, organizace a efektivita v podnikání
  Cítíte zahlcení? Je toho moc? Víte, že to všechno zvládnete, ale už se v tom množství skvělých nápadů a projektů trošku (nebo hodně) ztrácíte? Je na čase přejít z módu hašení požárů na manažersky zmáknutý styl jedinečný pro vás.
 • když to drhne
  Zpracování emocí, strachů, bloků, záseků a podobných barikád na cestě k úspěchu.
 • v podstatě cokoliv
  Jakýkoliv problém, situace nebo zádrhel, který se na cestě objeví, můžeme společně prozkoumat a najít vhodné řešení. Ať už se jedná o osobní záležitosti, vztahy (v rodině nebo v práci) nebo ty podnikatelského rázu. Na vše existuje nějaké řešení. Společně ho najdeme.

Jak spolupráce probíhá?

 • stanovíme cíl, téma nebo projekt, kterému se budeme společně věnovat (může to být jeden velký projekt nebo více menších)
 • společně volíme způsob, jakým na něm pracujeme
 • každou hodinu postupujeme dál k cíli (frekvence setkání a konkrétní zaměření každou hodinu je na vás)

6 hodin: 12 000 Kč 

 

Cítíte, že je čas na změnu?

Mám pro vás 20 minut, během kterých zjistíme, jestli si sedíme a jestli jsem já ta pravá pro vás a vaš projekt.

Rezervujte si svou 20minutovku se mnou.

Proč se mnou?

 • záleží mi na tom, abyste uspěli
 • moje práce mě nesmírně baví a naplňuje a moje nadšení je nakažlivé
 • má práce byla oceněna Zlatou Effie 2014 (marketingová soutěž o nejefektivnější reklamu)
 • 8 let praxe v nadnárodní korporaci (marketing, obchod a vzdělávání)
 • 13 let koučování (2009 základní výcvik koučů v Paříži, Francie a 2019 výcvik v somatickém koučování schválený ICF)
 • 4 roky podnikání
 • 6 let spirituální sebe-rozvoj
 • vysoké školy ekonomického zaměření: MZLU (Brno), OSU (Portland, USA), BOKU a WU (Vídeň, Rakousko), Université d'Angers (Francie)

 

Co říkají ti, co už se mnou individuální koučování zažili?

To je božský!!!!!! Teda takhle se do toho se mnou ještě nikdo neponořil. Děkuju!
Martina MatějkováMIDA, 3-m.cz
Gabi je úžasná žena a koučka. Umí se skvěle naladit a porozumět. A vždycky se zeptat na to pravé, co mi pomohlo se někam posunout. Má skvělou energii, která umí motivovat, podpořit, nakopnout, uklidnit. Každý koučink byl vždy v něčem velmi obohacující. Měla jsem s ní spoustu AHA momentů, které měly přesah do každodenního života. Velmi pozitivně ovlivnily různé oblasti mého života: business, vztah s partnerem nebo další vztahy. Když mě koučuje, nic jiného neexistuje. Jen tady a teď. Plyneme spolu a vždy se výrazně posunu k mému cíli. Pokud hledáte kouče, který má velkou vnitřní sílu a drive, Gabi je vaše. Je skvělé vidět, jak jí její práce baví. Jak jí září oči a je celá rozzářená. A tahle její jiskra se pak velmi jednoduše a rychle šíří. A hlavně pomůže zažehnout tu jiskru nebo cokoliv, co tam je ve mě. S Gabiným koučinkem je život jako na obláčku.
Jana Jochmanová, coach & mentor, janajochmanova.com
Gabi jako koučku velmi doporučuji. Je vnímavá a s dobrými instinkty. Koučovací proces s ní je dobrodružná a obohacující cesta. Vždy vám věnuje svou plnou pozornost, nehodnotí vás a vede tak, že se zcela přirozeně naladíte na jiné pole možností a inspirace, kde si můžete lépe uvědomit své zdroje, objevit nová a neotřelá řešení a přístupy a získat cenné vhledy do tématu, s kterým přicházíte. Gabi je milá a inspirativní žena a setkání s ní je vždy přínosné.
Andrea Polákováspecializuje se na Čchi Kung, Taichi, Meditace, EFT terapie
Už měsíce se mořím s tím jak dosáhnout svého snu. Mám pocit, že ať to vezmu za jakýkoliv konec, nenacházím řešení. Zkouším koučink s Gabi. Moc si od toho neslibuju ale naděje umírá poslední. Gabi je ale velmi empatická a má schopnost ukázat mi můj problém úplně z jiného pohledu. Dovedly mě tam její promyšlené otázky. Pak jsem si říkala, že to co jsem celou dobu řešila a ztrácela nad tím spoustu energie vlastně vůbec nebyl problém. Děkuji Gábi, že jsi mi ukázala směr.
Lucie KonečnáAutorka bestselleru Mámina průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské a průvodkyně financemi nastávajících maminek, luciekonecna.cz
Pod vedením Gábi jsem si uvědomila, že dlouhodobě o něčem snít neznamená ještě to 100 % chtít. Pochopila jsem, že absenci té skutečné síly, která by sen změnila v realitu, jsem omlouvala „strachem o finanční stránku rodiny, o děti…“. Našla a pojmenovala jsem si však své opravdové vnitřní zdroje, pomocí kterých jsme spolu s Gábi stanovily první krůčky k budování mého podnikání. Chtělo to jiný pohled, pár trefných otázek a říct nahlas pravdu, což není vůbec mnohdy jednoduché, ale úlevné a inspirující. Za mě děkuji a doporučuji.
doc. PhDr. Mgr. Marcela Janíková, Ph.D.pedagog na vysoké škole
Před konzultací s Gábi jsem měla spoustu nejasných plánů a nápadů a nevěděla jsem, jak je zrealizovat a dostat k potenciálním zákazníkům. Během konzultace mi najednou začaly docházet některé možnosti a nakonec se vykrystalizovaly konkrétní produkty i kroky, jak je dostat k zákazníkům. Gábi mě navíc zahrnula i vlastními nápady a poskytla mi nadhled na mou situací. Mám pocit, že se mi teď otevřel úplně nový svět možností a těším se až začnu realizovat konkrétní kroky. Doporučuji Gábino vedení všem, kdo se cítí na křižovatce nebo zaseklí ve svém podnikání.
Jana Binováfotografka ženské duše, janabinova.cz
Mám za sebou koučovací marketingovou hodinku s Gabi a jsem nadšená. Už jsme se domluvily na další spolupráci, protože mi Gábi dala tolik zajímavých podnětů, tipů a taky vhledů. Právě ty vhledy a zhodnocení mého podnikání byly to nejcennější, co jsem potřebovala slyšet a také zvědomit. Dostala jsem několik důležitých otázek a díky mým odpovědím a marketingových zkušenostem Gábi už jsem dostala i konkrétní tipy, jak to vše taky napravit. A to nejdůležitější - jak to taky opravdu zavést do praxe. Moc děkuji a těším se na další spolupráci.
Veronika Hanzlíkováakreditovaná výživová poradkyně a emoční koučka s celostním přístupem ke zdraví, tělu i duši, veronikahanzlikova.cz
Děkuji Gabriele za parádní setkání. Díky naší lekci a propojení koučinku, metoringu a schopností vnímat i na energetické úrovni, dokázala najít v mém vyprávění to, co potřebuji uchopit a udělat pro své podnikání nejdříve. A že to nebylo jednoduché ! Jako multipotenciálka mám moře nápadů, jeden zajímavější, než druhý a sama často váhám, kterou cestou se dát. Gabriela našla ten konec niti zamotaného klubka a ukázala mi směr, který se mnou rezonuje. Navíc mi dala zpětnou vazbu v realizovatelnosti mých nápadů a podpořila mou vizi. Díky této konzultaci mi to vše dosedlo v posloupnosti a přineslo mi to úlevu, že už vím, jak na to.
Milena KořínkováMagic Therapy, masaze-fyzioterapie-mk.cz
Gabi, děkuji za konzultaci. V okamžiku, kdy jsem cítila nerozhodnost, zda obnovit své podnikání a zkusit to znovu a lépe, mi od tebe přišlo povzbuzení a potvrzení toho, že nemusím za každou cenu dělat všechno, co se „dělat má“, že stačí jen to, co mě baví a v čem se cítím v pohodě. Že to, co mě otravuje a energie neproudí, nemusím dělat. Podnětný byl tvůj vhled a některé jednoduché návrhy, které by mě samotnou asi jen tak nenapadly. Konzultace mi dala zase další pohled na to, co je možné a jak se přiblížit klientkám. Děkuji ti za tvůj čas a určitě tě doporučím komukoli, kdo potřebuje zkonzultovat otázky vlastního nastavení mysli, ale i otázky byznysové ve svém podnikání.
Lenka VoštováS dětmi ven bez obav, lenkavostova.cz

Co říkají podnikatelky, které prošly 3měsíčním programem Aktivuj svůj business?

Aktivuj svůj business by se klidně mohl jmenovat Kolik láskyplné podpory dokážeš dát sama sobě a nakolik jsi ochotná přispět světu tím, kým jsi a co děláš? Děkuji Gabče za přístup, který podporuje praktičnost a jasnost přátelskou pro klientku i podnikatelku. A zároveň vše staví na tom pro mě nejpodstatnějším - záměru ze srdce a změnám, které díky tomu ve světě nastávají. Po celou dobu programu vás čeká ta nejlepší péče, komunikace a inspirace. V mém pestrém podnikání mi program pomohl pospojovat jednotlivé aspekty tak, aby klient snadněji viděl možnosti, které se mu ve spolupráci se mnou otevírají. Gabča miluje podnikání, v každé jeho oblasti vnímá detaily, které je dobré mít na paměti a přitom ctí a podpoří způsob tvoření, který vám je z duše nejbližší. Tak, že cítíte, že vaše síla a poselství si oddechnou po všech předešlých pokusech podat nějakou oficiálně správnou verzi. Protože si ještě do větší hloubky uvědomíte, že to podstatné se nalézá ve vaší vlastní unikátnosti, která proměňuje veškerou vaši činnost v tu pravou pro vaše klienty.
Jana Aadhiradasik-lidem doprovázející nové vesmíry objevující, innate.cz
Do kurzu Aktivuj svůj business som vstupovala bez očakávaní, ale s vidinou naštartovania môjho podnikania v online priestore. Kurz prebiehal vo veľmi príjemnej atmosfére a množstvo teórie sme prakticky zapracovávali do nášho existujúceho či budúceho podnikania. Gabika nám dala obrovské množstvo informácií, techník, pomôcok či vizualizácií. Páčilo sa mi, že každá „kolegyňa“ v skupine mala iný druh práce – online, offline, hotové fyzické produkty či ešte nehotové služby. A napriek tejto rôznorodosti sme ľahko, spoločne a pritom každá sama plávali celým kurzom. Malo to „řád“ a spád 🙂 Skvelé boli každotýždňové „zdieľania“. Na nich som videla, ako to majú kolegyne a veľakrát som tam načerpala kopu inšpirácie a nových pohľadov na vec. Pred vstupom do kurzu som bola vo fáze „túto oblasť podnikania vzdávam, lebo nejak neviem, čo s tým a ako ďalej“, napriek tomu, že mnohé technické veci som sa mala pripravené. Gabika má úžasnú schopnosť nasmerovať ľudí k takým veciam, o ktorých ani netušia, že by ich niekedy mohli dokázať urobiť. Výborný je jej pohľad zvonku na veci, ktoré robíme. Niekedy stačila dobre zvolená otázka a problém sa „vyriešil sám“. Za tých pár týždňov som vďaka kurzu Aktivuj svůj business urobila veľký skok a posunula som sa na nečakané miesta. 🙂 Videá/texty nám v skupine ostali a viem, že sa k nim budem priebežne vracať. Nie je to kurz, ktorý absolvujem „pre pečiatku“ alebo „pre papier“, je to kurz pre prax. Som rada, že aj vďaka Gabike a tomuto kurzu môžem robiť prácu, ktorá ma napĺňa a má zmysel 😉 Ďakujem.
Lucia Folderpotravinárka srdcom aj dušou, školou aj praxouwww.pribehypotravin.sk
Kurz aktivuj svůj business pro podnikatelky ze srdce bych doporučila vsem ženám, které se chtějí pustit do vlastního podnikani ať už mají nějaký napad nebo zatím vůbec nevi. Hrozne mi vyhovovala mensi skupinka navzajem se podporujících žen, ta energie, která cele tři měsíce mezi nama byla, byla neslutecne nabijejici a skvela, diky tomu jsem taky udělala praci, kterou bych sama udělala za mnohem delší cas, a je taky dost mozny ze bych se k akci nedokopala vůbec. Diky Gabci jsem měla na každý další týden pripraveny nějaký akcni krok a věděla jsem co budu dělat. V kurzu jsme taky dostaly skvely návod jak si podnikani planovat na další roky (proc a jak). My ženy fungujeme trochu jinak, a proto mě hrozne sedel gabci pristup, který mě nikam na silu netlacil, ale zároveň mě efektivně podporil a já zacla aktivně jednat. A krom všech těchto vyhod jsem na konci kurzu zjistila, ze jsem už vydělala víc než mě samotny kurz stal😉takže já doporučuji vsema deseti🙏holky jdete do toho 💪
Kačka Hrňovákaterinahrnova.cz
Děkuji, že jsi odešla z korporátu a vydala se svou cestou. Program, který jsi vytvořila je nadupaný praktickými postupy a zároveň citlivý k individuálním potřebám každé zúčastněné. Pro mne to bylo velké. Program Aktivuj svůj business bych doporučila každé ženě, která chce pro své vize udělat aktivní kroky. Gábi dokázala s lehkostí skloubit teorii podnikání s akčními kroky, skupinovou podporu a zároveň individuální přístup. Pravidelná ZOOM setkání a pravidelné úkoly, které na sebe navazují a přímo souvisí s akčními kroky vašeho podnikání jsou obrovským benefitem celého programu. Program Aktivuj svůj business mi dal podporu ve všech směrech. Navíc jsem se zde seznámila s podobně naladěnými ženami, se kterými jsme si byly podporou a inspirací zároveň. A když jsem si myslela, že je konec světa, byla to tato moje skupina, která mne motivovala dál. A některé rady, tipy a povzbuzení se mi připomínají pořád. 🙂
Veronika VrbováRosaLy Beauty Salon, rosaly.cz

Co říkají podnikatelky, které se mnou zažily intenzivní týden o businessu?