Kombinuji KOUČOVÁNÍ, MARKETING a VNITŘNÍ NASTAVENÍ.

Někdo využije vše při jednom setkání, někomu víc vyhovuje to oddělovat. Záleží na tématu a vašich potřebách. Společně volíme vždy to nejvhodnější v danou chvíli.

Koučování pomáhá s odstraněním vnitřním bloků, strachů, ale také zvedá energii a přináší motivaci. Můžeme se zaměřit na osobní nebo business témata. Vše se vším souvisí, takže ať tak nebo tak, promítne se to v celém vašem životě i podnikání.

Marketing je nedílnou součástí businessu. Když neděláte marketing, dost pravděpodobně neprodáváte. A tím pádem moc nevyděláváte. A to asi nechcete. Podíváme se na komplexně na strategii, marketingové nástroje a principy a vybereme ty, které jsou nejvhodnější pro váš business. Poladíme i produkty a služby a sestavíme takové, které jsou nejlepší pro vaše klienty i pro vás.

Vnitřní nastavení je něco, bez čeho lze dělat business (a spousta lidí to tak i dělá), ale pak to drhne, blokuje se, musíme to tlačit a někdy padnout vyčerpáním. A to nechceme. Vnitřní nastavení je podle mě naprostý základ ke spokojenému a naplněnému životu a také fungujícímu podnikání. Nejprve se naladíte vy a pak doladíme váš business na vás... proměníte se vy, i vás business.

Začnete tvořit s lehkostí v souladu se sebou.

Budete přesně vědět, jaké kroky dělat a co právě teď vás business i vaši klienti nejvíc potřebují.

To vám přinese radost, naplnění a prosperitu. 

Líbí?

Co spolu můžeme řešit?

 • business strategie (online i offline)
 • marketing a prodej (online i offline)
 • vnitřní nastavení (energetické chcete-li)
 • Emoce, strachy, bloky, záseky a podobné barikády na cestě k úspěchu.

hovor online (Facebook messenger, ZOOM, Skype nebo telefon)

1 hodina: 2 500 Kč 

6 a více hodin: od 12 000 Kč (tj. 2 000 Kč/h) 

Nejčastější témata mých klientek

 • sebe-hodnota
 • odstranit vaše bloky a tím odstartovat růst vašeho businessu
 • motivovat, vzbuzovat nadšení, které je nakažlivé a s ním se dělá cokoliv mnohem lépe
 • dokončit projekty, produkty i služby (to neznamená dopsat eBook, ale skutečně produkt nebo službu prodat)
 • zažívat naplnění z tvoření, protože podnikání pro mě není práce, ale tvoření
 • určit si priority
 • vytvořit komplexní strategii, business model a vše, co s tím souvisí
 • a vše souvisí se vším, tak často řešíme i osobní témata, které se s businessem prolínají
 • nedostatek času
 • soustředění se na aktivity, které nejsou důležité
 • nevím, co přesně mám teď dělat, jsem zahlcená

Cítíte, že je čas na změnu? Napište mi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co říkají ti, co už se mnou koučink zažili?

"Gabi je úžasná žena a koučka. Umí se skvěle naladit a porozumět. A vždycky se zeptat na to pravé, co mi pomohlo se někam posunout. Má skvělou energii, která umí motivovat, podpořit, nakopnout, uklidnit. Každý koučink byl vždy v něčem velmi obohacující. Měla jsem s ní spoustu AHA momentů, které měly přesah do každodenního života. Velmi pozitivně ovlivnily různé oblasti mého života: business, vztah s partnerem nebo další vztahy. Když mě koučuje, nic jiného neexistuje. Jen tady a teď. Plyneme spolu a vždy se výrazně posunu k mému cíli. Pokud hledáte kouče, který má velkou vnitřní sílu a drive, Gabi je vaše. Je skvělé vidět, jak jí její práce baví. Jak jí září oči a je celá rozzářená. A tahle její jiskra se pak velmi jednoduše a rychle šíří. A hlavně pomůže zažehnout tu jiskru nebo cokoliv, co tam je ve mě. S Gabiným koučinkem je život jako na obláčku."
Jana Jochmanová, coach & mentor, janajochmanova.com
"Gabi jako koučku velmi doporučuji. Je vnímavá a s dobrými instinkty. Koučovací proces s ní je dobrodružná a obohacující cesta. Vždy vám věnuje svou plnou pozornost, nehodnotí vás a vede tak, že se zcela přirozeně naladíte na jiné pole možností a inspirace, kde si můžete lépe uvědomit své zdroje, objevit nová a neotřelá řešení a přístupy a získat cenné vhledy do tématu, s kterým přicházíte. Gabi je milá a inspirativní žena a setkání s ní je vždy přínosné."
Andrea Polákováspecializuje se na Čchi Kung, Taichi, Meditace, EFT terapie
"Už měsíce se mořím s tím jak dosáhnout svého snu. Mám pocit, že ať to vezmu za jakýkoliv konec, nenacházím řešení. Zkouším koučink s Gabi. Moc si od toho neslibuju ale naděje umírá poslední. Gabi je ale velmi empatická a má schopnost ukázat mi můj problém úplně z jiného pohledu. Dovedly mě tam její promyšlené otázky. Pak jsem si říkala, že to co jsem celou dobu řešila a ztrácela nad tím spoustu energie vlastně vůbec nebyl problém. Děkuji Gábi, že jsi mi ukázala směr."
Lucie KonečnáAutorka bestselleru Mámina průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské a průvodkyně financemi nastávajících maminek, luciekonecna.cz
„Pod vedením Gábi jsem si uvědomila, že dlouhodobě o něčem snít neznamená ještě to 100 % chtít. Pochopila jsem, že absenci té skutečné síly, která by sen změnila v realitu, jsem omlouvala „strachem o finanční stránku rodiny, o děti…“. Našla a pojmenovala jsem si však své opravdové vnitřní zdroje, pomocí kterých jsme spolu s Gábinou stanovily první krůčky k budování mého podnikání. Chtělo to jiný pohled, pár trefných otázek a říct nahlas pravdu, což není vůbec mnohdy jednoduché, ale úlevné a inspirující. Za mě děkuji a doporučuji.“
doc. PhDr. Mgr. Marcela Janíková, Ph.D.pedagog na vysoké škole
Před konzultací s Gábi jsem měla spoustu nejasných plánů a nápadů a nevěděla jsem, jak je zrealizovat a dostat k potenciálním zákazníkům. Během konzultace mi najednou začaly docházet některé možnosti a nakonec se vykrystalizovaly konkrétní produkty i kroky, jak je dostat k zákazníkům. Gábi mě navíc zahrnula i vlastními nápady a poskytla mi nadhled na mou situací. Mám pocit, že se mi teď otevřel úplně nový svět možností a těším se až začnu realizovat konkrétní kroky. Doporučuji Gábino vedení všem, kdo se cítí na křižovatce nebo zaseklí ve svém podnikání.
Jana Binováfotografka ženské duše, janabinova.cz
Mám za sebou koučovací marketingovou hodinku s Gabi a jsem nadšená. Už jsme se domluvily na další spolupráci, protože mi Gábi dala tolik zajímavých podnětů, tipů a taky vhledů. Právě ty vhledy a zhodnocení mého podnikání byly to nejcennější, co jsem potřebovala slyšet a také zvědomit. Dostala jsem několik důležitých otázek a díky mým odpovědím a marketingových zkušenostem Gábi už jsem dostala i konkrétní tipy, jak to vše taky napravit. A to nejdůležitější - jak to taky opravdu zavést do praxe. Moc děkuji a těším se na další spolupráci.
Veronika Hanzlíkováakreditovaná výživová poradkyně a emoční koučka s celostním přístupem ke zdraví, tělu i duši, veronikahanzlikova.cz
Děkuji Gabriele za parádní setkání. Díky naší lekci a propojení koučinku, metoringu a vidanté schopností, dokázala najít v mém vyprávění to, co potřebuji uchopit a udělat pro své podnikání nejdříve. A že to nebylo jednoduché ! Jako multipotenciálka mám moře nápadů, jeden zajímavější, než druhý a sama často váhám, kterou cestou se dát. Gabriela našla ten konec niti zamotaného klubka a ukázala mi směr, který se mnou rezonuje. Navíc mi dala zpětnou vazbu v realizovatelnosti mých nápadů a podpořila mou vizi. Díky této konzultaci mi to vše dosedlo v posloupnosti a přineslo mi to úlevu, že už vím, jak na to.
Milena KořínkováMagic Therapy, masaze-fyzioterapie-mk.cz