Let´s talk BUSINESS

Kombinuji KOUČOVÁNÍ, MARKETING a VNITŘNÍ NASTAVENÍ.

 

Někdo využije vše při jednom setkání, někomu víc vyhovuje to oddělovat. Záleží na tom, co právě teď řešíte. 

Koučování pomáhá s vnitřním nastavením, s odstraněním vnitřním bloků, strachů, ale také zvedá energii a přináší motivaci. Můžeme se zaměřit na osobní nebo business témata. Vše se vším souvisí, takže ať tak nebo tak, promítne se to v celém vašem životě i podnikání.

Marketing je nedílnou součástí businessu. Když neděláte marketing, dost pravděpodobně neprodáváte. A tím pádem moc nevyděláváte. A to asi nechcete. Podíváme se na kompletní strategii, marketingové nástroje a principy a napasujeme na váš business.

Vnitřní nastavení je podle mě naprostý základ ke spokojenému a naplněnému životu a také fungujícímu podnikání. Jde to i bez poladěného nastavení, ale s ním to je mnohem jednodušší... plyne to.

Co spolu můžeme řešit?

  • business strategie (online i offline)
  • marketing a prodej (online i offline)
  • vnitřní nastavení (energetické chcete-li)
  • Emoce, strachy, bloky, záseky a podobné barikády na cestě k úspěchu.

hovor online (Facebook messenger, ZOOM, Skype nebo telefon)

Ceny

1 hodina: 2 500 Kč

6 hodin: 12 000 Kč (2 000 Kč/h)

a

Napište mi, co si přejete řešit a také kdy je pro vás ta nejlepší doba na povídání (případně i konkrétní termíny). Sladíme to společně.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co říkají ti, co už se mnou business konzultaci zažili?

Děkuji Gabriele za parádní setkání. Díky naší lekci a propojení koučinku, metoringu a vidanté schopností, dokázala najít v mém vyprávění to, co potřebuji uchopit a udělat pro své podnikání nejdříve. A že to nebylo jednoduché ! Jako multipotenciálka mám moře nápadů, jeden zajímavější, než druhý a sama často váhám, kterou cestou se dát. Gabriela našla ten konec niti zamotaného klubka a ukázala mi směr, který se mnou rezonuje. Navíc mi dala zpětnou vazbu v realizovatelnosti mých nápadů a podpořila mou vizi. Díky této konzultaci mi to vše dosedlo v posloupnosti a přineslo mi to úlevu, že už vím, jak na to.
Milena KořínkováMagic Therapy, masaze-fyzioterapie-mk.cz/