Lžičkou nebo do ruky? Co je to BLW? Neudusí se? Proč ho mám nechat, ať se krmí sám? Jaké výhody to má pro dítě? Jak to vypadá, když jí prcek sám? Jak mám vařit pro miminko?

Mám odpovědi na vaše otázky. Postupně jsem na ně odpovídala v článcích na blogu. Aby tam nezapadly, seřadila jsem tady všechny týkající se BLW. Kdo hledá najde, ale když vím kde, hledá se líp. No ne?

Ještě více zkušeností, informací nejen o jídle a zážitků ze života v článcích na blogu.

Z mého e-mailu...

"Děkuji, že jste si s tím dala takovou práci a vůbec se kdy vrhla na propagaci a podporu ostatních v BLW. Je osvobozující důvěřovat sama sobě a důvěřovat svému dítěti. Děkuji."

Veronika

"S Tondovým jídlem jsem na začátku strašně bojovala. Nevěděla jsem, co vařit, jak vařit, jestli loupat nebo ne, kolikrát vařit, jestli mixovat a pokud ano, tak jak moc, jestli nějak kořenit... Neznala jsem vůůůůbec nic. Teď po 5 měsících příkrmů jsem Tondovi schopná udělat takový jídlo, se kterým jsem spokojená já a hlavně on. Největší dík patří právě tobě Gábi, díky tobě jsem objevila super tabulku surovin, které jsou vždy označené k adekvátnímu věku prcka. A všeobecně velký dík za návod (a celkově vlastně nápad) k jedení dětí rukama. Tonda tak to jídlo miluje. Baví ho vybírat si a jíst to, co sám chce. Reálně stejně sní úplně všechno z korýtka na stolečku. Ale sledovat ho, jak dlabe a to dost systematicky, je úplně na posazení na na p*del. Takže všem říkám: "Pokud se bojíte příkrmu nebo s nimi začínáte, doporučuju @prckunajezsesam. Nebojte se toho, vlastně je to nakonec docela zábavný."

Andrea

"Já vás miluju!!! Díky vám jí můj syn moc rád!"

Petra

Inspiraci k tomu co uvařit pro sebe, pro děti od 6. měsíce i pro malé alergiky a vše co k tomu patří najdete na Facebook stránce  Prcku, najez se sám nebo na profilu na Instagramu prckunajezsesam.

Sledujte mě, ptejte se, sdílejte a komentujte... 

to mě zajímá

Máte další otázky? Chcete se podělit o své úspěchy? Chcete najít podporu u ostatních maminek, které právě příkrmy do ruky řeší? Přidejte se k nám do uzavřené skupiny na FacebookuBLW v praxi: Prcku, najez se sám.Těšíme se.

chci se přidat