Dárek pro babičku a dědu plný emocí

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Knížky pro babičku a dědečka se stanou velmi osobním dárkem,
když do nich napíšete, co k nim cítíte, čím vás obohatili, co jim přejete a ještě mnohem víc...

Chcete darovat...

  • Dárek na míru
    Nemusíte sami nic vyrábět. Vše už jsem vytvořila za vás.
  • Osobní vyznání
    Je jen na vás, kolik toho chcete říct (tedy napsat). Každá stránka nemusí být popsaná do posledního volného místečka. Stačí pár slov, které mohou znamenat mnoho.
  • Emoce
    Darujete sebe, své pocity tím, že napíšete, co cítíte. Může to být první krok k prolomení ledů. Může dojít k posunutí vztahu s tchyní nebo s maminkou. Ke změně vztahu k lepšímu s tchánem nebo tatínkem. Nebo krásné vyznání, které jste stejně chtěli udělat, jen jste nevěděli jak, nebo k tomu nebyla ta správná příležitost.

Jak to vypadá uvnitř? Podívejte se na video nahoře na stránce.

cena

330 Kč

doprava

osobní odběr zdarma, Zásilkovna 69 Kč nebo Česká pošta 89 Kč

platba

bankovním převodem

Chci poslat tu pozitivní energii dál... pošlete ji taky.

Nemusíte darovat tyto knihy, které jsem vytvořila. Můžete si je vytvořit i sami.
Nebo to může to být úplně jiný dárek, jiné gesto, ale se stejným významem. Nebo to prostě babičce jen řekněte. Někdy stačí málo.

Od chvíle, kdy jsem tyto knížky vymyslela, mi to nedalo spát. Hřálo mě u srdce už jen pomyšlení na to, jak krásný dárek to bude. A právě to s vámi chci sdílet.
Tu myšlenku DAROVAT EMOCE, NE VĚCI.

Nakoukněte dovnitř knížky "20 věcí o naší babičce":

Nakoukněte dovnitř knížky "20 věcí o našem dědečkovi"?

Co říkají ti, co už dárek dostali nebo darovali? 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Tchyně byla nadšená, nejlepší dárek! Moc jsme ji tím dojali."
Klárka Janíková
"Společně se sestrami jsme darovaly knížku naší babičce (mamince naší maminky) nabitou vtipnými historkami, vděčností a láskyplnými slovy. Byla jsem dojatá, když jsem četla, co napsaly sestry. Při čtení babička plakala smíchy i dojetím a taky se smála na celé kolo. Zjistila, jak je pro nás jedinečná. Lepší dárek jsme jí nemohly dát. Přidali jsme i naše fotky s babičkou a všemi pravnoučaty, to se babičce moc líbilo."
Gabriela Hebká

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Vyplňovala jsem pro svou maminku a pro svou starou babičku dva zápisníky. Máma si přečetla sama druhý den a napsala mi hezká slova o tom, jak je ráda, že k ní přiletěla duše tak jiná i tak podobná té její. Babička má teď špatné období, hodně špatně slyší a teď v podstatě přichází i o zrak. Na jedno oko nevidí, druhé jí slábne. Psala jsem velkým písmem, ale vypadalo to, že si stejně zápisník nebude moci přečíst. Na čtení nahlas se nedokázala soustředit. Po čase mi ale řekla, že se jí podařilo zápisník s lupou přečíst a že z toho měla radost. Mě samotnou moc těšilo být v duchu s babičkou i s mámou a přemýšlet o nich, když jsem zápisníky vyplňovala. Udělala jste nám radost, děkuju Vám."
Jana
"Babička měla velikou radost a i slzičky ukáply..."
‎Barbara Vaníčková‎

Jedna z dojatých babiček...

"V jedné takové nepříjemné situaci s manželovou maminkou jsem si uvědomila, že ji mám ráda, ale navzájem si to komplikujeme. Stojíme si tvrdohlavě za svým, nebo se naopak snažíme vyjít si za každou cenu vstříc, což je někdy ještě horší. Proto vznikl tento dárek. Abych jí řekla, jak to cítím já. Užívala jsem si tvorbu knihy pro babičku i její vyplňování. Přitom mě napadlo, že bych si přála, aby více lidí mohlo podobný dárek dát... Těšila jsem se, až si svůj dárek rozbalí. Hned se do ní začetla a nemohla se odtrhnout. Místy se usmívala, někdy jsem nevěděla, co si myslí a dokonce se i smála na celé kolo. A jako bonus si ho přečetl i manželův táta. To mi přišlo taky skvělé, protože když spolu dva lidé tak dlouho žijí, mohou vidět už jen každodenní věci a někdy zapomenou na přednosti toho druhého."
Gabriela Hebká

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

,

"Tato knížka, kterou mi holky vyplnily byla... úplně úžasná, dojemná.... nemám slov. Vrátilo mi to zpět vzpomínky. Číst si v ní bylo tak krásné."
Ladislav Hebkýtatínek 3 dcer, dědeček 5 vnoučat

Jak to uděláme?

Chci se s Vámi o tento dárek plný emocí podělit. Věřím tomu, že tím můžeme společně vyvolat vlnu radosti a štěstí. 

Cena 330 Kč

Cena 330 Kč

Doprava dle výběru: osobní odběr zdarma, Zásilkovna 69 Kč, Česká pošta 89 Kč.

Při nákupu 2 a více kusů platíte poštovné a balné pouze jednou.

Doručení zápisníků 1-3 dny od uhrazení.

Darujme emoce, ne věci.