Dárek k Vánocům pro babičku a dědu už řešit nemusíte. Vyřešila jsem ho za vás.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zápisníky "20 věcí o naší babičce" a "20 věcí o našem dědečkovi" se stanou velmi osobním dárkem, když do nich sami napíšete, co chcete babičce nebo dědovi říct.

Chcete taky darovat emoce?

Přeji si, aby tento dárek měl tu moc sbližovat mámy a dcery, snachy a tchyně, babičky a vnoučata... Proto se o něj chci s vámi podělit. A je už jen na vás, jestli se k té vlně přidáte a budete darovat:

  • Dárek na míru
    Nemusíte sami vyrábět. Vše už jsem vytvořila za vás.
  • Osobní vyznání
    Je jen na vás, kolik toho chcete říct (tedy napsat). Každá stránka nemusí být popsaná do posledního volného místečka. Stačí pár slov, které mohou znamenat mnoho.
  • Emoce
    Darujete sebe, své osobní emoce a pocity tím, že napíšete, co cítíte. Může to být první krok k prolomení ledů, posunutí vztahu s tchyní nebo maminkou k lepšímu, nebo krásné vyznání, které jste stejně chtěli udělat, jen jste nevěděli jak nebo k tomu nebyla ta správná příležitost.

A co na to manželova maminka?

V jedné takové nepříjemné situaci s manželovou maminkou jsem si uvědomila, že ji mám ráda, ale navzájem si to komplikujeme. Stojíme si tvrdohlavě za svým, nebo se naopak snažíme vyjít si za každou cenu vstříc, což je někdy ještě horší. Proto vznikl tento zápisník. Abych jí řekla, jak to cítím já.

Užívala jsem si tvorbu zápisníku i jeho vyplňování. Těšila jsem se, až si svůj dárek rozbalí. Hned se do něj začetla a nemohla se odtrhnout. Místy se usmívala, někdy jsem nevěděla, co si myslí a dokonce se i smála na celé kolo.

A jako bonus si ho přečetl i manželův táta. To mi přišlo taky skvělé, protože když spolu dva lidé tak dlouho žijí, mohou vidět už jen každodenní věci a někdy zapomenou na přednosti toho druhého.

Obdarovala jsem i svou vlastní babičku...

Společné fotky pomohou vzájemnému propojení a posílí prožitek.

Rozhodla jsem se dát zápisník i mojí vlastní babičce (mamince mé maminky) a vyplnila jsem ho společně s oběma sestrami. Byla jsem dojatá, když jsem četla, co napsaly sestry.

Darovaly jsme zápisník nabitý vtipnými historkami, vděčností a láskyplnými slovy. Při čtení babička plakala smíchy i dojetím a taky se smála na celé kolo. Zjistila, jak je pro nás jedinečná.

Lepší dárek jsme jí nemohly dát. Taky jsme jí mohli dát třeba papuče, no...

Jak vypadá zápisník uvnitř?

Předepsaný obsah 20 vět, které vás vedou, takže nemusíte nic vymýšlet.

A

Chci poslat tu pozitivní energii dál... pošlete ji taky.

Od chvíle, kdy jsem tento dárek vymyslela, mi to nedalo spát. Hřálo mě jen pomyšlení na to, jak krásný dárek to bude. A to s vámi chci sdílet. Tu myšlenku DAROVAT EMOCE, NE VĚCI.

Proto nemusíte darovat tento můj zápisník. Můžete si ho vytvořit i sami. Nebo to může to být úplně jiný dárek, jiné gesto, ale se stejným významem. Nebo to prostě babičce jen řekněte. Někdy stačí málo.

A co na to vaše babičky?

Vepsané emoce spouští slzy radosti i štěstí...

"Tchyně byla nadšená, nejlepší dárek! Moc jsme ji tím dojali."
Klárka Janíková
"Vyplňovala jsem pro svou maminku a pro svou starou babičku dva zápisníky. Máma si přečetla sama druhý den a napsala mi hezká slova o tom, jak je ráda, že k ní přiletěla duše tak jiná i tak podobná té její. Babička má teď špatné období, hodně špatně slyší a teď v podstatě přichází i o zrak. Na jedno oko nevidí, druhé jí slábne. Psala jsem velkým písmem, ale vypadalo to, že si stejně zápisník nebude moci přečíst. Na čtení nahlas se nedokázala soustředit. Po čase mi ale řekla, že se jí podařilo zápisník s lupou přečíst a že z toho měla radost. Mě samotnou moc těšilo být v duchu s babičkou i s mámou a přemýšlet o nich, když jsem zápisníky vyplňovala. Udělala jste nám radost, děkuju Vám."
Jana
"Babička měla velikou radost a i slzičky ukáply..."
‎Barbara Vaníčková‎

Jedna z dojatých babiček...

Letos uděláme radost i dědečkům...

Ilustrační foto. V tuto chvíli se tiskne...

Méně kytek a střízlivější vzhled, což dědečkové jistě ocení.

Jak to uděláme?

Mám obrovskou radost, že se mi podařilo vše včas připravit tak, abych se mohla o tento dárek plný emocí s vámi podělit. Věřím tomu, že tím můžeme společně vyvolat vlnu radosti a štěstí. 

Cena 399 Kč

+ poštovné a balné 89 Kč

Cena 399 Kč

+ poštovné a balné 89 Kč

Při nákupu 2 a více kusů platíte poštovné a balné pouze jednou.

Zápisníky rozesíláme ihned uhrazení. Čím dříve koupíte, tím dříve můžete začít vyplňovat.

Darujme emoce, ne věci.